CHAT archív: 2015/Září/16


CHAT On-Line


19:29:54 MilanT: Ladina: Je to dost častý problém, který se netýká jen Suzuki. Vygugli si výraz "klimatizace a mokro u spolujezdce". Pokud nemáš po delším používání klimošky a po zastavení auta loužičku pod motorem nebo předními koly, tak ti to všechno teče dovnitř.

19:24:14 MilanT: Ladina: Pak mě už napadá jen kondenzát z klimatizace. Máš ucpaný odtok z klimatizace do motorového prostoru a teče ti to přes nějaký neutěsněný plastový kryt výparníku klimatizace na koberec spolujezdce.

16:28:41 Ladina: Dekuju Milane za rozepsani pricin,proc se tam ta voda dostala.auto je garazovane.myl jsem ho naposledy zacatkem leta,posledni prutrzi mracen kdy voda valila po silnici ,to bylo tusim v polovine srpna.a pak uz jezdilo za sucha uz.jen

14:19:13 MilanT: Ladina: Autům taky nerozumím, ale někudy se tam ta voda musela dostat. Pokud ti neubývá ve vyrovnávací nádržce chladiče, tak můžeš vyloučit teplovodní topení. Pak bych zkusil zajet do myčky nebo někoho poprosit aby vzal hadici a zkoušel stříkat vodu v oblasti těsnění dveří, těsnících gum kolem okna, kolem zrcátka...Můžeš mít taky ucpané odtokové díry na spodku dveří, můžeš mít protrženou parozábranu pod čalouněním dveří, může ti to téct přes reproduktor ve dveřích, může ti to téct kolem patky střešní antény a po obložení stropu to stékat za sloupkem...chce to prostě vysledovat.

13:09:12 Ladina: Zdravím autum vubec nerozumím ,takže se tady jen" vzdělávám". Dnes jsem ve svem Suzuki Grand Vitara 2012 vyndal gumové rohože,a začal vysávat nepořádek z podlahy a byl jsem překvapen že mam u spolujezdce mokre žalounění a jsem přesvědčen že u prahu je pod čalouněním dost vody.. a vlhko je až k zadním sedačkám. Jaké jsou možnosti kudy se tam dostala voda ..máte někdo nějakou představu pročtam ta voda je. Nic jsem nerozlil...