Fórum - Detail zprávy / Odpověď


2016-09-06 14:20:47 Lepší brzdy?

Víš jak Milane, podstata mé odpovědi je v tónu. Odpovědět se dá rozumným způsobem, někoho navést, nač čím je třeba pouvažovat, kde hledat, nebo z něj udělat blbce. O to, co už je a není tuning tady moc nejde. Ale to předpokládám víš a pochopil jsi mě.

Tady nejde o to "co neubrzdíš, to neokecáš" ale třeba o kratší brzdnou dráhu při plně naloženým autě. Nebo třeba rychlá reakce, když proti tobě někdo vyrazí a potřebuješ to "ubrzdit". Pokud jsou dobré pneu, tak ABS při vysoké rychlosti a plně naloženým autě ani nesepne. Právě proto, že brzdy nevyvinou takový tlak, aby se kola dostala do smyku. Nebo třeba při jízdě s vozíkem atd. Lepší brzdy jsou vždy přínos, tazatel si ale musí zjistit, co takové brzdy mohou stát, co lze použít na jeho auto atd. Nejméně náročné jsou lepší destičky, pak třeba kotouče atd. Brzdy ze Sporta považuji za ekonomickou sebevraždu. I když budou pasovat. Originální brzdiče a kotouče budou hodně drahé. Takže být tazatelem a myslet to aspoň trochu vážně, začnu destičkama.

O.K Patis. Vyřešeno. Nemyslel jsi to zle. Ale ono lidi fakt odradí, když se někam regnou a už při první odpovědi je někdo odpálkuje. Pokud je tedy dotaz aspoň trochu k věci a ruzumný. Samozřejmě na dotaz "dá se do Swtfta nacpat osmivál" si budeme myslet své. Dá, ale je to fakt za hranicí rozumna.
Zpět do Diskuze (Fórum): Lepší brzdy?

Pouze pro online zalogované

Musíš se nejprve zalogovat pod svým uživatelským jménem (případně zdarma zaregistrovat, nejste-li ještě členem klubu).


Registrace nového uživatele
Login (Přihlášení)