Fórum - Téma


Ahoj


Fórum Pokec všeobecný Ahoj
2007-09-27 15:06:35

Tak jsem se po třech měsících vrátil zpátky do čech,už jsem se docela těšil,no samozřejmě na swifťáka a kupodivu taky na český provoz,jelikož na Maltě asi neexistují pravidla,a pokud ano,tak je nikdo nedodržuje.

Suzuki tam je zastoupeno docela v hojném počtu hlavně modelem,který teď přesně nevím jak se jmenuje,ale je to pickup s dvěma lavicemi vzadu a využívají ho k "safari" projížďkám. Jinak jezdit vlevo je docela zábava,člověk ale musí dávat bacha aby na kruháči jel správně :)

Akorát mě čekalo nemilé překvapení,když mi to odmítlo po třech měsících nastartovat....a to se mi táta dušoval,že to projede,tak nabíječka to snad zpraví

Jirka

2007-09-27 15:52:25

Pěkný, taky potřebuju oživit baterku, už je nějaká unavená a to jí čeká zima na parkovišti před panelákem Já jsem se letos rekreoval na Krétě a tam je to s pravidly asi stejný, akorát se jezdí v pravo. Značky jako 70, 80, 90 jsou jenom informační, běžně se tam frčí 100, 120, 130 a stejně informační je i dvojitá plná Stačí zablikat nebo zatroubit na předjížděná auta před vámi a všichni ochotně uhnou až za krajnici (teda kromě turistů, kteří v tom dělaj bordel). Rychle se na tu zběsilou jízdu a neustálé předjíždění zvyká Swifťáků tam jezdí habakuk, nejvíc nový model a pak Jimny a Vitary. Kréta je samej kopec.

2007-10-13 14:07:22

Tak dneska je to presne na den rok,co jsem clenem suzuki klubu ,zatim spokojenost


Odpovědět