Fórum - Téma


Auta vs. lidé.


Fórum Pokec všeobecný Auta vs. lidé.
2016-08-19 08:40:22

Přátelé, kamarádi,

popíši vám včerejší příhodu, ze které mám dosud zamotanou hlávku. Přifrče z práce, hledal jsem flek k zaparkování. Jeden se ukázal vedle paní, která šmejdila okolo auta a leštila ho či co. Na obrubníku zakončujícím ten „můj“ volný flek seděli dva maníci. Začal jsem do mezery opatrně couvat předpokládaje, že maníky vykouřím a vypadnou, sleduje tu pravé vozidlo tu levé, ale i babu okolo něj rotující. Když jsem byl asi tak dva metry od obrubníku, ucítil jsem nepatrný náraz a motor zdechl. Mrknul jsem do zpětného zrcátka a zahlédl jsem, jak oni mladíci odcházejí od zádě vozu. No, sice jsem předpokládal, že se zvednou, ale počítal jsem s tím, že se pošinou opačným směrem a docvakne jim, že obrubník parkoviště není totožný s lavičkou která je naopak k relaxaci předurčena. Pár vteřin jsem dumal, co se to stalo a jelikož jsem se nedotkl žádného vozu, ani zmíněné leštičky a nebylo pochyb, že mladíci (o jejich střízlivém uvažování jsem měl velké pochyby) mi to místo nepřejí, nastartil jsem a jel vyhledat jiné místo k stání. Myslím, že byli poněkud sjetí, co usuzuji z toho jak tam, poté, co jsem šel okolo bydlet, lítali. Netuším, co se semlelo. Že by se opřeli o záď vozu (kdoví co v něm ve svém stavu viděli) či mi ucpali výfuk (couval jsem na volnoběh) anebo oboje... Pravda, nebylo to odemne zcela košér, ale přišlo mi nevhodné vystoupit, kleknout a požádat je zda mohu na parkovišti parkovat, samosebou nemají-li ono místo propachtované. Co o tom míníte? Jsem bezohledný řidič, anebo jsem se setkal se zlatou mládeží?

MilanT  
Milan
2016-08-19 09:13:27

brtník:

Zlatá mládež (plukovník by napsal Jeunesse dorée ) zatím vysedává na obrubnících, ale za chvíli si již bude připravovat penály, ořezávat barvičky a obalovat sešity na domácí úkoly.

Udělal jsi dobře žes odjel parkovat jinam, neb by ses druhý den setkal s prořezanými pneumatikami z boku a s montážní pěnou v tlumiči výfuku (stalo se mi osobně).

Jinak jsi samozřejmě bezohledný řidič protože při sezení na obrubníku nechali jistě svoje nohy spočinout na vozovce a stali se tak přímými účastníky silničního provozu a tys je svým počínáním vyděsil, ne-li přímo omezil nebo ohrozil. A tak se nediv, že se ti hbitě postavili za auto, aby byli převálcováni a tebe vytrestali. Od jisté doby mám kameru nejen vepředu, ale i vzadu.

2016-08-19 10:20:38

milant:

< Udělal jsi dobře žes odjel parkovat jinam, neb by ses druhý den setkal s prořezanými pneumatikami z boku a s montážní pěnou v tlumiči výfuku (stalo se mi osobně). > To mi právě, při tom dumání, běželo hlavou. Kromě toho nemám koule ani vizáž, na to, abych se snažil je (předem?) sprudit. Navíc, před nějakou dobou, všechna auta v ulici obcházel nějaký... a ve výši kapsy je po celém boku postupně všechna poškrábal. Klepal jsem se strachy, že bude mít pifku i na náš nový vůz, ale naštěstí se nějakou dobu neprojevil.

Pryž propíchnutou z boku jsem v Práglu také zažil i polití celého boku tlumexem(?) – jezdil jsem s tím, docela se mi to líbilo, u dalšího auta dokonce kyselinou...

2016-08-20 14:56:48

milant:

Plukovník by spíše napsal Louis d'Or z roku 1787

To je zajímavější záležitost než vypěněný tlumič výfuku...


Odpovědět