Fórum - Téma


AUX kabel


Fórum Swift New I AUX kabel

Manuály  |  Inzerce  |  Model Suzuki Swift New I  |  Naše vozidla

Diskuze o vozidlu

2006 Swift New I GLS 1.3

4 diskuzí

Výkon motoru 67.5 kW (92 PS) při 5800 ot./min. Palivo benzín. 5-rychlostní Manuální převodovka. Motor 1 328 ccm (81 cui).2015-10-30 14:32:46

Caute,

nenasiel som takuto temu tak sa chcem opytat, ci si uz niekto sam dorabal do radia vo Swifte AUX kabel vlastnorucne. Nechce sa mi kupovat za 50eur tie krabicky co maju aj USB a tak a nasiel som toto forum (http://www.swiftfive.net/...3399283aa32ba4c44391476a6), kde to niekto urobil len s par kablami, jednym odporom a AUX-in mal na svete. Skusal niekto nieco podobne? Na danom fore nevidim obrazky instalacie (a nefunguje mi tam registracia, neviem preco), tak ci viete poradit ako na to.

Dik

Hill  
Jaroslav
2015-10-30 17:34:30

mascot: nepíše tam, jaké rádio dodávají pro australský trh. Tak napřed na tom svém zkus dvakrát stisknout tlačítko CD, jestli se ti na displeji objeví AUX. Jestli ano, bude stačit dvojitý stíněný kablík s jackem na jednom konci a konektorem do počítačové zvukovky na konci druhém.

Jestli ne, máš smůlu a bez toho oblbováku, který rádiu řekne, že je připojený měnič CD, ti stejně audiovstup fungovat nebude. Dokud rádio nedostane přes konektor měniče informaci, že měnič aspoň na jednom CD našel stopu 1, žádným tlačítkem vstup AUX neaktivuješ. Vyzkoušeno.

Docela se mě pobavila ta poznámka "kdo má větší hlavu, za rádio sotva uvidí, ale ty konektory vlevo nahoře se dají nahmatat - správný je ten bílý...".

Pořád tu bílou nějak nemůžu hmatem rozeznat od jiné barvy...

MilanT  
Milan
2015-10-30 17:59:38

hill: Kdo má tak velkou hlavu že jí nestrčí za rádio použije zubařské zrcátko.

Jinak kabel bílé barvy poznáš hmatem lehce. Přeci bílá barva (ve srovnání s ostatními barvami) nejhůře pohlcuje a vyzařuje tepelné záření. A tak ten nejstudenější kabel je určitě bílé barvy

Hill  
Jaroslav
2015-10-30 20:39:42

milant: nikoli bílý kabel, on tam není žádný, ale bílý konektor. A většinou má ten plast zároveň s kovovým krytem. To se nahmatat dá, ale bez rozlišení barvy. Pokud tam takový konektor vůbec je - může tam místo něj být kulatý konektor pro komunikaci s CD měničem a u něj dva RCA cinche pro levý a pravý kanál.

Opakuji: napřed je třeba prověřit, jestli to rádio vůbec vstup AUX podporuje. Zatím jsem měl tu čest jen s Panasoniky (PACR..., u starších modelů CQ-R... nebo CQ-C...), které ani nenabídnou aktivaci vstupu, dokud si nepopovídají s měničem CD. Ten se dá nasimulovat tou drahou krabičkou. Jestli ji bude potřebovat, nebo bude stačit jen ta prodlužovačka, to musí MASCOT napřed zjistit.


Odpovědět