Fórum - Téma


Centrování stránky na střed obrazovky


Fórum Klubové záležitosti Centrování stránky na střed obrazovky
udm  
2013-10-08 14:10:47

Zkusil jsem nastavit, aby se stránka centrolovala na střed obrazovky. Zajímal by mě Váš názor. Je to lepší? Je to horší? Piště, ať mám nějakou zpětnou vazbu.

Proč centrovat ? Protože někteří z nás mají obrazovku třeba 26" širokou o FullHD či větším rozlišení a jak to bylo zarovnané doleva, tak musím uznat, že na tak širokém displayi to vypadá už blbě, když méně než polovina obrazovky vlevo je web a vpravo obrovskej kus prázdného místa.

Je fakt, že většina dobře udělaných webů se centruje na střed. Takže asi by to tak mělo být správně. Na druhou stranu ale také zvyk je železná košile, jak se říká, a nevím, co Vy na to, jestli to pro Vás pro některé konzervativnější není moc divoká změna?

 jaski
Martin Jaskevič
2013-10-08 14:36:52

udm: Zezačátku mi vadilo zarovnání doleva, ale teď jak jsem si už na to zvyknul mě zase vyděsilo centrování na střed . Ale zvyknout se dá na vše a za měsíc si toho už nikdo nevšimne.

udm  
2013-10-08 14:47:03

jaski: pro mě je to po těch letech taky hroznej nezvyk. Ale přijde mi, že to je asi lepší. Většina dobře udělaných webů na střed zarovnaná je, tak snad to je tedy krok správným směrem.


Odpovědět