Fórum - Téma


Dva druhy karabin k zadním autopásům


Fórum Pokec všeobecný Dva druhy karabin k zadním autopásům
Joan  
Jana
2011-11-21 11:58:50

Dobré skoropoledne,

poradíte prosím, kde by se mohly "povalovat" karabiny k zadním autopásům? Ale od každého druhu jedna. Z MJAUTO na Vančurové 5 v Brně mi odpověděli, že z druhovýroby je neseženu, že musím přímo k Suzuki. Ale kam?

Prostřední karabina má výstupek, krajní autopás má karabiny hladké - k čemu jsou vůbec dva typy? Potřebuji si udělat postroje na naše dvě psí cestovatelky a bez karabin jsem v rejži...

Díky za nasměrování!

2011-11-22 00:12:47

myslim ze tu na fore je viac ludi co by mohli mat karabiny zo zadu, ja by som to nove urcite neriesil. Za nove budu pytat urcite nekrestanske prachy. Len tak pre inšpiraciu. Sadu prednych pasov z 5dverka komplet aj z navijakmi som predal za 300sk. Zadne mam tiez ale tie su uz nachystane do Samuraia.... nakolko tam po byvalom majitelovy zostal len jeden pas. Nech mu dobre slúži ten čo si nechal.

Karabinami predpokladam ze myslis tie casti pasov co su ukotvene pod zadnym sedakom.

BTW: odpoved na tvoju otazku. 2typy su na to aby nedoslo k zamene. Konkretne aby krajny pas neskoncil v protikuse stredneho pasu a naopak.

Joan  
Jana
2011-11-22 11:49:14

Nene, já potřebuji ty bazmeky na fotkách! Btw, jak se tomu správně říká a jak tomu protikusu s čudlíkem PRESS?

S tou záměnou je to přesně tak, jak by to asi nemělo být: zadní sedadlo za spolujezdcem má pás pasující správně do nejbližšího protikusu v sedadle, ale prostřednímu pásu pasuje ten z druhého kraje a pás krajního zadního sedadla za řidičem potřebuje zapíchnout do prostředního protikusu! Nechápu, proč je to překřížené, ale je to tak, zkoušela jsem to.

EDIT: tak obojí spony už mám! Díky vedoucímu servisu panu Hebelkovi v Brně na Červeném kopci, který mi je osobně odřízl z napůl rozebraného Swiftu na dvoře

http://www.suzuki.wbs.cz/


Odpovědět