Fórum - Téma


GSR 600


Fórum O vozech našich členů GSR 600


Diskuze o vozidlu2007-10-07 09:41:19

Jenom velice krátce.

Dlouho jsem hledal něco, co by dokázalo naplnit moje představy o ideální motorce. Troufám si říct, že jsem to našel. Je to Geserko, teda Suzuki GSR 600.

První dojem byl hroznej. Tak to jsem to teda zase jednou pěkně po...., si říkám, ale ze škaredých poupat krásné květy rostou. Když ji dostanete do ruky a sžijete se s ní , pak Vás obdaří pocitem síly,ovladatelnosti ,rychlosti a v neposlední řadě elegancí a krásou.

Je to jako když dostanete do ruky divoké zvíře a pak jenom záleží na Vašich životních zkušenostech jestli přežijete. Prní kontakty s Geserkem jsou přesně jak popisuju. Je to motorka, která má přesně moji povahu. Jako by konstruktér sám byl tak trochu jako já.

Nepotřebuju všechna nej. Stačí mi že při pocitu té vší síly a rychlosti se Vám z hrdla vydere bojový ( asi ) pokřik siuxů ( teda nikdy jsem siuxe nepotkal, ale to mám z TV). Jsou určitě motorky rychlejší, silnější , ale s Gsrkem jsem prožil pocit štěstí a svobody. Možná to vypadá jako bych si protiřečil, ale mám svůj vlastní pocit o tom co dokážu bezpečně zvládnout a nechci se nechat omezovat strachem z každé jízdy. Obavy o svůj život zažívající na stroji ,který nedokážu bezpečně zvládnout ale je nejnovější, nejdražší a má maximálku daleko za hranicí 280ky mi i z hlediska toho že nejsem zrovna IN nestojí za zbytečné hazardování s životem.

Troufám si říct, že ji plně zvládám a nevystavuju sebe a hlavně druhé nebezpečí. Chtěl by taky poděkovat všem ohleduplným řidičům co mi na našich silnicích dávají možnost si to plně užít. Díky.

Závěrem bych Vám všem doporučil Geserko. Je to fakt skvělá motorka


Odpovědět