Fórum - Téma


Impregnace plachty


Fórum Jimny / Samurai III Impregnace plachty

Manuály  |  Inzerce  |  Model Suzuki Jimny / Samurai III JB23 / JB33 / JB43 / JB53  |  Naše vozidla2015-03-08 09:55:46

Ahoj lidi. Mám Samurai a mám na něm plachtu. Loni jsem koupil přípravek na impregnaci plachty. Po nástřiku se zjemnila a dalo se s ní líp manipulovat. Přípravek stál 500,-Kč. Mám ale dilemno- jak dlouho přípravek účinkuje a za jak dlouho bych měl zas opakovat nástřik impregnační. Kdo to ví, odpoví. Jenom mi nepište, abych si pořídil hardtrop a jiné neužitečné rady. Pěkný a usměvavý den.

MilanT  
Milan
2015-03-10 22:16:31

milanko: Nebudu ti doporučovat hardtop ani tě odrazovat od teflonu , jen ti doporučím o té impregnaci popřemýšlet profesionálně.

Za svého púsobení u skauta jsme si nechávali impregnovat stany a teepee u firem, které se tím zabývají profi. Ale už bohužel nevím kde a u koho to přesně bylo a kolik za to. Vím jen, že nám bylo doporučeno to opakovat každé 4 roky. Ale ty stany jsou používány jen krátkou dobu v roce a pak leží v suchu ve skladu.

Ty firmy tu impregnaci do té plachtoviny nanášejí horkým vzduchem a to se prý nedá srovnat s nějakými vodičkami nebo silikonovým olejem nebo sprejem.

Zkus pohledat a poptat se u firem, co se zabývají praním a impregnací cirkusových šapitó, jurt, stanů, teepee...třeba tady - http://www.tentwood.cz/cs...teni-a-impregnace-3c.html

Pokud ale nedáš na odborníky v oboru, tak tenhle příspěvek ignoruj.


Odpovědět