Fórum - Téma


intruder 800


Fórum Motorky intruder 800
2007-05-28 04:41:13

ahoj všem.jsem nový člen tak vás chci všechny pozdravit.jinak do profilu jsem hodil pár fotek a rovněž tak do galerie.moje přízpěvky budou ve velké většině směřovány na intrudera 800.je jasný že pokud narazím na nějakou pikantnost od Suzuki že ji sem taky hodím.zdraví vás Jarda Japen

2007-05-29 22:00:17

Tvoje pří(s)pěvky jsou vážně moc hezký, na obou webech. Taky mám motorku, psa i auto, jen mě nenapadlo vystavovat tolik krásných fotek. Asi proto, že motorka je čtvrt litrová, pes šestikilovej, jen to auto vypadá ,,dospěle". Ale mít pod střechou Ameriku s Japoncem je fajn. Nakonec vývojářská padesátá léta jsou už dávno pryč - tak proč skřípat zubama. Od toho jsou velký koncerny. Tak ať slouží silné stroje a doufám, že tu potkáš nějakou zpřízněnou duši.

2007-05-30 02:29:38

ahoj.i Tvoje fotky jsou hezký a den před naháňkou prasat je obdoba šestikilového psa.Je to fakt divný mít japonce s amerikou pod jednou střechou,ale tentokrát s toho japonec vyšel lépe co do srovnání ceny a výkonu.Takže místo vibračního drahého Harleye jsem volil cenově přijatelného a výkonnějšího Intrudera.Jinak webové stránky jsou pro motoristické fandy a jde o komerční záležitost,nejde o odborný časopis.Takže jde spíš o pokec a zveřejnění civilních fotek nežli sem chrlit kvanta technických údajů které zajímají jen malou skupinku a i možná jim nikdo nerozumí.Děkuji za přání,silné stroje slouží a zpřízněných duší tu mám dost. .Skusme se ale zamyslet proč pomalu každej řekne všem terénním autům Jeep a nebo proč říkají kdejaký chromovaný motorce Harley???Mylím že nás spojuje motorismus jako takovej a o tom to je.ikdyž takový to špičkování mezi značkama bylo a je,ale myslím že jde spíš o hecy nežli o nějakou nenávist.Taky třeby klukům co mají naftový Jeepy říkáme že nafta patří do kamen.Tolik jen v odpovědi na Tvůj sympatický přízpěvek.Přeju pěknej den.


Odpovědět