Fórum - Téma


Jaký SUV na táhaní vleku s koňem


Fórum Pokec všeobecný Jaký SUV na táhaní vleku s koňem1  2

2012-03-07 15:05:40

Yetiho tahat přívěs s koňmi si neumím představit, a v terénu už vůbec ne. Má ho známý a v blátě a ve sněhové kaši, na mírných muldách a v malém stoupání byl vyřízený. Já jsem mu s GV jenom zamával. Na horizontu pak byl za ty prachy pěkně nasraný. . . /samozřejmě jsme jeli oba sólo /

2012-03-07 22:25:50

Alex:

ujasni si, co vlastně chceš .

Tvůj původní dotaz zní, jestli GV v benzínu, či naftě, pak sem pleteš Forestera a nakonec z tebe vypadne, že na renaultí nafťák jsi alergickej...

Na novýho Forestera zapomeň, IMHO už to není to auto, co bylo - Subaru hóóódně slevilo z kvality a mraky majitelů nových Foresterů je velmi zklamáno.

Toyota nevím, neznám.

U Nissanu ti motor z renaultu nevadí? Zvláštní...

Na tahání koní nejní benzínovej motor moc vhodnej, řekl bych. Ale rozhodni si sám.

Doporučuji ti jedno:

zajdi k dealerovi, půjč si obě motorizace a pak uvidíš.

Za sebe - mám na dýzlu najeto přes 70k a...jak to jen říct...naprostá pohoda.

Ale pokud tomu motoru nevěříš, pak nechápu, proč se na něj ptáš.

2012-03-08 08:55:42

To co chci jsem si tady ujasnil. A to další jako že nejsem příznivce Renault dieslů vyplynulo pouze z komunikace s dalšími uživateli. Jen jsem byl zvědavý na názory majitelů a proto jsem sem taky vložil svůj dotaz, od toho snad podobná diskuzní fóra jsou, nebo se pletu ???

Dále jsem se na renaulťáckýho nafťáka ptal úmyslně protože jsem chtěl vědět zda jsem jenom zaujatý proti Renaultu nebo se mi jen potvrdí co si myslim.

Nissana, Toyotu apod jsem uvedl jako možnosti které mě zaujali, poté jsem si pročetl recenze majitelů, tyto vozy jsem vyloučil a tudíž se na ně již neptal.

K Forestru, jeden uživatel mi ho nabídl jako možnost, opět prošel jsem si recenze majitelů a forestr vypadl.

Jinak pokud tě budu brát za slovo jako ty mě, tak název diskuze zní " Jaký SUV na táhaní vleku s koňem.

2012-03-19 20:02:35

Ono je pěkné že si člověk přečte pár recenzí,ano mám sobo v naftě najeto 25tis.km,nádrž mě vydrží na 850km spotřeba pruměr 6-7l.MN.To auto važí 1650kg.Tudíž nevystřelí s křižovatky jak raketa.Problém nemám vyjedu všude,sedí i do zatáček je to jak šalina na kolejích.Já vím kde mám mez.Ono každý majitel má rád svoji značku,subo je srdcová záležitost!!Každy nafťák potřebuje více citu.Prostě ho zahřát a pak klidně valdauf.Mám ještě swifta 89rok,do města a hlavně vzpomínka na mládí.Před nedávnem jsem dělal menší generálku ale pořád jezdí!!Pokud chceš jít do GV a tahat koně tak jedině nafta.To je můj názor.Motor z Pegota je dobrý.Mám rád japonce jsou kvalitní.Nejlíp zajít za dilerem a projet se.Tím nehaním GV, rozhodnutí je na tobě,ceny servisů i origo dílů jsou všude stejné.Pokud je auto v záruce tak pochybuji že by ji uznali když se v tom bude někdo vrtat nepovolaný.

2012-03-20 08:19:54

Však to říkám taky. 1x-2x za měsíc na nejbližší závody do 30ti km (ono dál se ani moc tahat nedá bez dalších papírů) to benzín snese, na 2x týdně už rozhodně naftu a pokud nevyhovuje diesel v GV, a zároveň to má být i auto pro rodinu, tak jít do Santa Fe nebo Sorenta, ale to už jsou větší auta.

2012-03-20 08:21:42

Mně nádrž vydrží na 450-500.


Odpovědět

1  2