Fórum - Téma


Kačírek versus Kačírek


Fórum O článcích Kačírek versus KačírekDiskuze o článku

Tragická zkušenost s opravou - Autoopravna Václav Kačírek (Neumětely)

špatná reference - Autoopravna Václav Kačírek - zprasili můj vůz Tento článek je smutným shrnutím škod, které byly napáchány na voze BMW 540 E39. Co na voze zprasili a poničili Toto všechno jsem na voze shledal po převzetí ze zmiňovaného servisu ... Nefunguje autorádio Autorádio nechytí žádnou stanici, funguje pouze měnič CD. Patrně jak hrabali pod přístrojovku vypojil...2010-07-24 08:34:23

No Velkej, tak to Ti nezávidim, ale oni ti jednatelé dělají velkou chybu......za prvé seberou mechanika z pracáku, páč z toho mají kačky a je jim jedno, že to je z prominutím idiot, kterej nic neumí a pak další faktor, což je velmi oblíbená věc nadřízených "přeruš to a běž dělat něco jinýho, páč tohle nespěchá"...Navíc dneska si lidský práce nikdo neváží, tak proč se snažit, když máš stejnou mzdu jak když na to sereš

2016-08-26 09:35:13

Ahoj,

no, „automechanik z pracáku“ to je nepochopitelná kombinace, která by měla varovat, vždyť jedovatí živočichové (i ti, kteří si na ně hrají) nemají kamufláž, ale naopak bývají výrazně zbarvení. On si ten pan majitel nevidí na konec nosu, protože zaměstná-li špatného pracovníka i služby budou nevalné a kunčofti se mu tam nepohrnou a když k němu přece jen vleze nějaké kavka, bude řešit reklamace a servis může časem zavřít. To se mu ten příspěvek od pracáku hrubě nevyplatí.

Je fakt, že úroveň servisů (značkové nevyjímaje) velice upadá. Stalo se mi u Hyudai (kde mi dělali servisku a měnili kladku napínání řemene), že když jsem auto, zaparkované na parkovišti přes ulicí, nastartoval, ozvaly se nelibé zvuky. Způsobovaly je neutažené plastové kryty, ale toho zvuku si technik, který auto na parkoviště převážel, nemohl nevšimnout, ale je divné, že nedbal. K tomuto servisu ještě jedna perlička. Trochu jsem prskal, že za předešlou garančku mi účtovali přes 4kKč, ta s těmi neutaženými plasty byla již za něco přes 8kKč (abych se zklidnil). Jo, když jsem po nich chtěl osvětlit zapojení přípravy na mlhovky, na auto se začal sápat maník ze zkoušečkou zrobenou samodomo z vypsané fixi a žárovky, že mi tam natáhne drát... Samosebou, že jsem poděkoval a prchal. Stejným způsobem jsem pak postupoval sám (jak jinak?), ale od nich jsem čekal, že mrknou do dílenské příručky a řeknou mi je to tak a tak, koupím origo přepínač do přístrojovky, do konektoru u motoru zavedu protikus od mlhovek a po zasunutí pojistky vesele svítím... Byly to ovšem jen bláhové představy technika, který to ve svém oboru dělá na předpokládané úrovni.

Jindy, popadlo mne podnikatelské furiantství, jsem v neznačkovém servisu nechal vyměnit motorový olej i vzduchový filtr u hranatého OPEL KADET 1.3S. Cena přijatelná, ale jaké bylo mé zděšení, když po chvilce jízdy začal z motorového prostoru valit černý dým. Byl to dobrý servis – nešetřili na mě, protože hošík (nepochybně v záběhu) nalil oleje až po hrdlo. Když se zahřála kolena výfukového potrubí, z onoho cákajícího přebytečného oleje, vyvíjela ten děsivý dým. Olej zlikvidoval vzduchový filtr. Na silnici mezi poli jsem upustil přebytečný olej a frčel jsem dál. Už jsem k nim nešel.

Co říct když mi v pneuservisu rozřízli nový plášť... Naštve to obzvlášť tehdy, když jsem si to dělával sám na mašinách spřátelených jezeďáků.

Čili, natrefí-li jeden na šikovného servisáka, snaží se u něj vydržet a různě si ho předchází a hýčká, ale to štěstí má málo kdo. Takového servisáka na pracáku nepotkáte, abych se vrátil na začátek.


Odpovědět