Fórum - Téma


lemy blatníku na GV


Fórum Grand Vitara III lemy blatníku na GV

Manuály  |  Inzerce  |  Model Suzuki Grand Vitara III  |  Naše vozidla2015-06-04 00:44:08

ahoj všem prosím o radu kde koupit lemy blatníků na vitaru granda něco podobného-http://tuning.autodoplnky...suzuki-grand-v-s223823540. sedmička je dost takže zatím pátrám. po 4letech provozu je zadní lem už otukanej od kamínků a není to hezký. chtěl bych plast

MilanT  
Milan
2015-06-04 07:24:50

holder: Hledal jsem na Ebay a za JEDEN lem tam chtějí v přepočtu kolem 19 stovek. Navíc tam mají jen na starší GV. Takže tvoje cena se jen tváří jako drahota. Hledal jsem i v Číně (Aliexpress, Alibaba), leč marně nebo neumím hledat. Zadával jsem výrazy jao "plastic protection fender, plastic fender flares".

Existuje ale ještě jedno řešení. Ale to záleží na vkusu každého a tak to dávám jen jako informaci. Dá se sehnat ochrana plastových lemů z nerezové oceli. Dodají ti to na přání v černé matové, chromu nebo v přípravě na lak. Podle mě by to šlo navíc přilepit oboustrannou páskou i když je tam příprava v podobě plechových pacek, které se zaklesnou a ohnou za původní plast. Takže pokud chceš jen schovat oděrky od kamínků na původním plastu a nechceš do toho investovat 7 tisíc, tak řešení za 18 stovek by mohlo být řešením. Ale jak píšu, záleží na vkusu každého. Sám s tím zkušenost nemám a netuším, jak přesně to vypadá v reálu.

Aby odkaz fungoval, tak odstraň tu závorku kolem (.cz) - http://www.autodilyjimo(.cz)/lemy-blatniku-suzuki-grand-vitara-2006--p6483holder:

2015-06-05 01:57:49

ahoj díky za snahu, díval jsem se na ně otázka je zda to zakryje celou plochu zadního blatníku(těch blbých 20cm.) co se mu nelíbí že jsou kovové a ne z abs plastu. budu si s ní ted hrát tak se uvidí. nástřik spodku a pak dutin uvidíme. nevíte jak moc blbě jde sundat zadní nárazník??


Odpovědět