Fórum - Téma


Matice náboje kola


Fórum Swift New I Matice náboje kola

Manuály  |  Inzerce  |  Model Suzuki Swift New I  |  Naše vozidla


1  2

MilanT  
Milan
2016-06-28 22:10:41

domino_89:

Jsem rád za tvůj smířlivější tón, ale musím ti v něčem oponovat:

1) V tvém prvním příspěvku jsi nezpochybnil plukovníkův odkaz z důvodu jiného tvaru nebo zajištění matice, ale jen z důvodu jiného rozměru vnitřního závitu a rozměru klíče.

Z toho důvodu jsem ti našel matici stejnou, ale s tvými požadovanými rozměry. Nic víc, nic míň a za tuto svojí snahu jsi mi "poděkoval".

2) V době, kdy jsi psal svůj příspěvek, se téma jmenovalo "Matice". Takže jsi měl přesně specifikovat o jakou matici ti jde. Téma jsem přejmenoval později, aby to bylo jasnější i pro ostatní. Historii změn si můžeš (doufám) vyhledat - http://www.suzukiclub.cz/...edit_history.php?id=33457

3) Píšeš, že matice jsi nakonec sehnal i bez naší pomoci. No a o tom byl můj první příspěvek a rada "použít vlastní hlavu". Jsem rád, že moje rada neminula cíl a poradil sis sám. A tomu se říká "výchovná funkce fóra". Každý se pořád něčemu učíme jeden od druhého a od toho tu fóra jsou.

MilanT  
Milan
2016-06-28 22:18:01

mirekdoda: Mirku, já se tady věřejně omlouvám, ale v příspěvku domina_89 nevidím nic o zadním kole:

Citace: plukovnik: tie čo si navrhol sú určite vhodné? včera som skúmal na svojom aute a mám tam maticu na kľúč 30 a myslím si, že to bude M20 Nemáte niekto tip, kde kúpiť zaručene kompatibilné matice? Potrebujem vymeniť brzdové obloženie a kvôli tomu sa mi nechce kupovať aj sada ložísk, kde sú tie matice.(konec citátu)

O zadním kole psal pav.el a já jsem si to nedal dohromady. Ale že se jedná o bubnovou brzdu a tedy zadní kolo jsem mohl pochopit podle "brzdové obloženie".

Takže ještě jednou se omlouvám za můj špatný odkaz. Nebylo to myšleno zle.

2016-06-28 22:21:41

milant:

tobě patří moje omluva. Téma začal pav.el a to jsem přehlédl.


Odpovědět

1  2