Fórum - Téma


Moje "havarijní" PFko


Fórum Swift IV Moje "havarijní" PFko

Manuály  |  Inzerce  |  Model Suzuki Swift IV  |  Naše vozidla

Diskuze o vozidlu

2002 Swift IV GLX 1.3

1 fotek  |  2 servisních knížek  |  517 diskuzí  |  5.31 l/100 km

Výkon motoru 62.5 kW (85 PS) při 6000 ot./min. Palivo benzín. 5-rychlostní Manuální převodovka. Motor 1 298 ccm (79 cui), 4-válec, Řadový, G13BB.

Zakoupen v autobazaru Veselý v Břidličné u Bruntálu v červené základní barvě a s pětidvéřovou karoserií.


1  2

Joan  
Jana
2014-12-22 15:11:31

hill: Moc díky, Jardo! Zatím je Swišť v canocarském servisu a čekám, že se mi ozvou z pojišťovny. To bych si tam pro auto už musela jet. Zatím se preventivně připravuji na možnost, že si náhradní díly budu muset poshánět sama. Takže až budu mít auto doma, nebo spíš u známého na dvoře, tak se zkusíme podívat, co by asi šlo spravit a co už budu muset koupit nové nebo "obnošené". Jinak horkovzdušnou pistoli mám a laminovací soupravu taky

Hm, tak na to jsem se neptala, já myslela, že je to cena bez dopravy... a na cenu dopravy jsem se jejich formulářem zeptala, zatím nemám odpověď.

P.S.: Koukám, že autovrakoviště Smidary se Suzukou zrovna nezabývá...

Hill  
Jaroslav
2014-12-22 16:50:59

joan: no, zabývá se Japonci bez ohledu na značku. Rozhodně zámky, kliky i tříválec motor jsem tam koupil.

Pokud jde o ty dveře, chtělo se to poptat, jestli jsou i se sklem a stěračem, nebo zda jde jen o plechařinu.

Jo, a okénka zadních dveří na švihadlo mám i v novém Swiftu, chtěl jsem i přední, ale nebyly. Celkem rychle jsem se s tím vyrovnal.

2014-12-22 20:37:20

Joan: penize jsem odmitl a dal se dohadoval. Pokud mas DASku tak se na ne obrat taky dokazou z pojistovny vydolovat nemale penizky na vic (znaji ty jejich klicky a vymluvy). Jinak naraznik na aukru jsem sehnal od nejakeho prodejce z Postoloprt (kousek od Loun) vyrabi tam neorigo dily a dodani a komunikace s nima byla super a vse probehlo bez sebemensich problemu.

Joan  
Jana
2014-12-23 10:02:00

katooo: Díky! Poslala jsem veškeré dokumenty DASce, a zavolala správci škodní smlouvy, že chci znát cenu opravy výpočtem (někde jsem četla rozpočtem, je to totéž?), ale číslo účtu jsem mu zatím nedala. Řekla jsem mu, že ať mi klidně auto opraví Canocar, ale na účet pojišťovny, protože já jsem bez viny. Prostě že chci znát dopředu svoje možnosti a podle toho se rozhodnu.

2014-12-23 12:18:41

Rozpocet je rozepsanej seznam dilu ktere jsou poterba na opravu a jsou u nich i jednotlive ceny + tam bude polozka prace, natrikani dilu atd atd. Je to seznam vsech veci ktere je potreba udelat aby bylo auto uvedeno do "puvodniho" stavu a cele je to nacenene aby pojistovna vedela jestli se ji vyplati oprava nebo to napisou jako totalni skodu.


Odpovědět

1  2