Fórum - Téma


Nové SX4 ???


Fórum SX4 I Nové SX4 ???

Manuály  |  Inzerce  |  Model Suzuki SX4 I  |  Naše vozidla


1  2  3  4

2014-05-01 10:19:33

Vážení přátelé, prosím vaše názory . . . kde koupit novou SX4 v nejzákladnějším provedení ??? Máte zkušenost s prodejci ??? Nejraději Chomutov-Louny-Slaný. Je nejzákladnější SX4 na 16-ti palcových kolech ??? Potřebujeme ho do opravdu těžkých podmínek (výmoly,koleje,hluboké louže).

Děkuju za jakékoliv vaše postřehy, mějte se hezky - Karel.

2014-05-01 10:51:25

Novou SX? Doufám že nemyslíš S-Cross. Tá už na takové ježdění zrovna není.

Starší verze toho zvládne skutečně hodně. Mám už nalítáno 190.000 km.

A vše co píšeš zvládne:).

V té lokalitě ti neporadím, protože tam neznám nikoho. Poptej se ale u Suzuki Ters v Praze.

Mám dobré zkušenosti, jezdím tam pravidelně na servis, vždy férové jednání a dobrá cena.

2014-05-01 11:36:39

Pokud nové, také mohu doporučit Suzuki Ters. Nejlepší cenová nabídka z cca osmi oslovených prodejců.

2014-05-01 11:43:18

elim_co: Děkuju Ti za názor,myslím SX4 v nejzákladnější výbavě, a prodejci se předhánějí ... vážený a milý zákazníku, jen a jen pro Vás skutečně jen pro Vás za 255 tisíc, o zimních kolech, o lepší barvě nikdo nemluvil, to Víš, 50 km od Prahy je velkej tlak na všechno. Radši bych, kdyby holčina jezdila v 6-ti airbagech-airbazích-airbagách, ale jsem ten pod průměrným platem.

Rozhodně děkuju za jakejkoliv postřeh, Karel.

A propos - co myslíš starší verzí ??? Samosebou že pokud koupím, tak nový auto, to co by bylo podle slibu cca za 6 tejdnů. Měj se hezky.

2014-05-01 11:50:18

Ještě já - a předem se omlouvám lidičkám co opečovávají toto fórum (jsem starej páprda,moc se v netu nevyznám).

Co přímo souvisí s koupí nové Suzuki SX4: mohu zde nabídnout k prodeji hezkou Felicii GLXi 1997 ??? Souvisí s koupí SX4 !!

Děkuju - nebo máte někdo zkušenost s prodejcem SUZUKI, který by mi na protiúčet za Felicii dal 8 tisíc ???

2014-05-01 12:18:54

Starší verzí je myšlena původní SX4. Novější je SX4 S-Cross.

Většina prodejců auto přímo nevykupuje. Funguje to tak, že mají spřízněný autobazar/autobazary, které auto vykoupí. Přivezeš, bazarník ocení a řekne cifru. Aspoň tak jsem to měl já. Ovšem počítej, že výkupní cena není příliš lákavá. Já když prodával původní auto, tak mi autobazar, který zprostředkoval můj prodejce nabídl protiúčtem cca 90 000,- Nakonec jsem ho sám prodal za 115 000,-

Původní SX4 je na obrázku.

MilanT  
Milan
2014-05-01 18:04:42

karel2:

Těžší terén, vyjeté koleje...uvažuješ tedy o AWD? To novou za 255 tisíc neseženeš.

Jezdím do práce okolo AutoBond v Praze-Chodov a tam dost často mívají čtyřkolku se 6 airbagy na 16 plecháčích a vždy v červené barvě za 299.000,-. Měli jí tam vloni, měli jí tam letos...ale jestli je to pořád jen jedna a ta samá, to netuším.

No a za 17 let starou Feldu ti moc nenabídnou (i když je hezká).

max
2014-05-01 19:42:16

karel2: Ahoj Karle kup to vMoste v Suzuki ja tam koupil a jsem spokojen jak servis tak vsechno kontakt na prodejnu je 775 866 000 777 244 860

2014-05-28 11:44:12

Ahoj všichni, všem, kteří jste mi radili TERS - děkuji - auto už je skoro na prodejně a skoro zaplacené.

TERS - skvělá parta lidí co umí jednat se zákazníkem.

A NAVÍC - DOSTAL JSEM KRÁSNÉ VYPSANÉ REKLAMNÍ PROPISOVAČKY

Vám, kteří jste na tomhle fóru jako doma, míří moje otázky :

  • když dole zaškrtnu "čtvereček", hodí mě to hned na pevný disk, abych mohl přidat fotku nového auta ???
  • kam mohu přidat novou diskusi . . . týká se to úchylárny (jestli mi všichni rozumíte), sbírám, vyměňuji, často i kradu vypsané reklamní propisky, a rád bych se vás všech zeptal,zda byste byli hrdi - nejen na to - že vlastníte hezká kvalitní auta, ale též že jeden z vás by byl nejúspěšnější sběratel reklamních propisek v Česku.

Na to, abych byl nejúspěšnější sběratel reklamních propisovaček v Česku . . . na to budu potřebovat právě vás všechny.

Všem vám, kteří vlastníte Suzuki - a případně i vypsané reklamní propisovačky - přeju, ať se máte hezky, Karel z Libušína

MilanT  
Milan
2014-05-28 12:23:57

karel2: Tak velká gratulace ke skorozaplacenému autu.

S tou fotkou máš pravdu, hned ti to nabídne tvůj pevný (nebo jiný) disk.

Téma o sběratelství už založil Hill - http://www.suzukiclub.cz/...lstvi-a-jine-obsese-33811 a tak tam už můžeš sypat ty svoje propisky.

Jinak nové téma přidáš kliknutím na tlačítko "Nové téma" v příslušné sekci (vlevo nahoře). V této souvislosti si neodpustím otázku - kdo a jak za tebe založil tohle téma?

Hill  
Jaroslav
2014-05-28 12:28:22

karel2: jednoduše jsem založil obecné vlákno http://www.suzukiclub.cz/...lstvi-a-jine-obsese-33811 , v němž jsi právě vyvolán k vložení příspěvku. Každý takto neškodný cvok je mezi námi vítán.

Ano, když dole zaškrtneš čtvereček, se objeví řádek "Procházet" a kliknutí na nápis tě vrhne na tvůj harddisk. Jsou tam nějaká omezení, pokud se do nich vejdeš, odešleš obrázek či přidáš druhý, třetí...

MilanT, 2014-05-28 12:23:57 napsal:

karel2: Tak velká gratulace ke skorozaplacenému autu. ..

S tou fotkou máš pravdu, hned ti to nabídne tvůj pevný (nebo jiný) disk.

Téma o sběratelství už založil Hill - http://www.suzukiclub.cz/...lstvi-a-jine-obsese-33811 a tak tam už můžeš sypat ty svoje propisky. ..

Jinak nové téma přidáš kliknutím na tlačítko "Nové téma" v příslušné sekci (vlevo nahoře). V této souvislosti si neodpustím otázku - kdo a jak za tebe založil tohle téma? ..

2014-05-28 15:03:42

milant: Milane, k Tvé otázce ... kdo a jak ... se musím pochlubit: Byl jsem to já .... a jak ... a to tak, že jsem kliknutím druhého prstu pravé ruky nad tlačítkem "Nové téma" levým tlačítkem myši tuto funkci zvolil ... potom psaním 8-mi prsty (podotýkám že obou rukou) jsem do příslušného okénka "Tělo" položil můj první dotaz na tomto fóru. Neprodleně poté jsem otevřel láhev silného sladkého vína, neboť mne zalila tak velká lavina pýchy nad sama sebou, co jsem to skvělého zvládnul. Po vypití (vylemtání) půl láhve ... (0,375 l) ... jsem se odhlásil z fóra, to je prosté, umístíte kurzor PC soupravy na ikonku červeného kruhu s bílým křížkem (vlevo nahoře na titulní straně Fóra) a lehkým stisknutím druhého prstu pravé ruky levého tlačítka PC myši zvolíte tuto funkci (někteří to nazývají "klikneš"). Jste odhlášen z webové stránky Suzuki Club.cz.

Leváci stisknou nad ikonkou ... viz výše ... třetím prstem levé ruky levé tlačítko PC myši ... a je to

T e ď v á ž n ě: teprve po dovezení auta vás ... milé dámy a pánové ... požádám o tykání a přátelatví, nyní na to ještě nemám morální kredit.

Otázku na založení nového tématu jsem položil proto, že jsem se obával, že ještě dříve, než budu majitelem nového SX4, bych mohl být eventuálně z vašeho fóra vyloučen kvůli preventivnímu obvinění ze zasílání fotek více či méně obnažených dam.

Protože ten, kdo nesbírá "vypsaný propisky", neví, co je porno a předčasná ejakulace.

A propos, my sběratelé si z toho děláme na burzách i při náhodných setkáních srandu ... jak elegantně se umí ten, kdo s Vámi hovoří a doví se informaci, že jste sběratel ... jak se umí obratně vyhnout slibu ... "halé, já určytě ňáký domá mám, řekňý, kam jé poslát Ostravak řyka: "Hele, ja určytě nějake doma mam, kaj meškaš, bo ťy je dam".

Ačkoliv slibem neurazíte, viďte, dámy a pánové.

Pane Milane, tak je to, a až se nabourám do vlákna pana Hilla, vysvětlím, co je nejbolestivější pro zaníceného sběratele vypsaných kuličkových per s reklamním sdělením.

  • - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

A propos, moje poslední otázka se týká problematiky "Nové SX4 ???" proto ji položím na toto místo . . . .

. . . . očima se dívám do monitoru a píšu 8-mi prsty obou rukou, sledujete mne, pane Milane ???

Jakou povinnou soupravu žárovek a pojistek koupit, než vyrazím pro auto vlakem ???

Má SX4 nějaké atypické žárovky nebo pojistky ?

Děkuju a mějte se hezky.

2014-05-28 15:13:09

Žárovky obvykle dávají jako bonus k novému vozu, stejně jako celá povinná výbava, koberečky a cokoliv dalšího, na co má jak kupující, tak prodávající žaludek. Pokud ne, tak se u prodejce jistě koupit dají přímo pro konkrétní vůz.

2014-05-28 16:16:20

...a navíc náhradní žárovky a pojistky již nejsou povinná výbava. Žádné atypické tam nejsou a stejně je nikdo neumí vyměnit.

plukovník, 2014-05-28 16:16:20 napsal:

...a navíc náhradní žárovky a pojistky již nejsou povinná výbava. Žádné atypické tam nejsou a stejně je nikdo neumí vyměnit.

2014-05-28 19:40:50

plukovník: To je zajímavá informace, že již nejsou povinné náhradní žárovky vnějšího osvětlení a signalizace. Od kdy to platí? V jaké je to novele? Já totiž všude našel, že i v roce 2014 jsou žárovky vnějšího osvětlení a signalizace povinné.

Chtěl jsem se vložit nějaké odkazy, bohužel to nelze. Okamžitě vyskočí hláška o nepovoleném textu

2014-05-28 19:58:58

jandaxx:

Jak bys chtěl vyměňovat nefunkční plynové výbojky, nebo LED. Jak bys na silnici vyměnil H11 v mlhovkách, když je k tomu potřeba demontovat celý přední nárazník. Proč bys měl vozit náhradní pojistky od každého použitého druhu, když např. taková pojistka 80 A, co je v motorovém prostoru se nedá ani běžně koupit, mají jí pouze servisy a to ji možná objednávají a navíc stojí něco kolem 100,- Kč.

Ta novela tady je, ale teď momentálně ti to hledat nebudu. Žádný policajt na tobě tuto výbavu požadovat nebude, na rozdíl od lékárny s platnou expirační dobou, výstr. trojůhelníku a vesty, kterých mimochodem na Slovensku bys měl mít v autě pět, to jest pro každého člena posádky.

2014-05-28 20:16:55

Moje otázka nezní, jak něco vyměnit. O tom je zbytečné se bavit. Je mi jasné, že některé žárovky na silnici vyměnit nelze. Já se ptám, na novelu, která tuto povinnost vyřadila. Nikde jsem takovou informaci nezaznamenal, takže se ptám. Protože když si dáš do vyhledávače povinná výbava auta 2014, tak je všude napsáno, že se nezměnila od roku 2013 a žárovky vnějšího osvětlení a signalizace jsou povinné. Chtěl jsem sem dát odkazy, systém je ale zablokoval. Moje otázka je jednoduchá a není třeba psát, že vyměnit některé typy žárovek/výbojel/LEDek nelze. Pouze bych rád věděl, číslo novely, abych jí mohl nahledat a přečíst.

Čtyři. Víc lidí se do SSS nevejde

2014-05-28 20:26:59

Navíc se domnívám (pokud chybně, prosím opravit s nějakým odkazem na právní předpis) že i v SK může mít auto s CZ registrací pouze jednu vestu. Protože požadavky na povinnou výbavu se podle Úmluvy o silničním provozu - Vídeň, 1968, řídí podle požadavků platných ve státě, v němž je vozidlo registrováno.

2014-05-28 20:29:09

jandaxx:

Všechny novely a změny vycházejí z těch vyhlášek "eur-lex.europa.eu", je v tom bordel a těžko se to hledá, ale to o těch žárovkách někde proběhlo dokonce tiskem, možná ve Světě motorů, spolu s tím, že nemusí být ani ta náhradní pneumatika.

Servisy, co ti opraví (možná) světelný zdroj, schválně neříkám žárovku, jsou na každém rohu, stejně jako kompresory u každé pumpy, aby sis dohustil bezdušovou pneumatiku s průpichem. No a v autoškolách se technika motorových vozidel ani jednoduché "opravárenské" úkony již dávno nevyučují. Asi tak 30 let.

Ano, i v SK pokud budeš ve vozidle sám, tak můžeš mít pouze jednu vestu, ale v případě poruchy musí mít všechny vystupující osoby výstražnou vestu. To už není ani tak o výbavě podle Vídeňské úmluvy z roku 68, jako o platné slovenské cestné vyhlášce.

2014-05-28 20:46:00

Protože mně ta problematika zajímá (tedy chci vědět, co mám mít v autě a na čem mně může policajt načapat), tak jsem pohledal. Na stránkách MDCR jsem našel aktuální znění vyhlášky 341/2002 Sb. Podle ní jsou i nadále žárovky povinné. U pneu je to malinko jinak, vše je přesně popsáno ve vyhlášce. Strany 24 a 25.

http://www.mdcr.cz/NR/rdo...4EBE21BE74/0/341_posl.pdf

Co se týče vesty, tak tady je jasná kolize zákonů. Na jedné starně jí mít nemusíš, na druhé straně bez ní nemůžeš vylézt


Odpovědět

1  2  3  4