Fórum - Téma


Po zasunutí klíčku neustále běží zvuková signalize


Fórum Baleno I Po zasunutí klíčku neustále běží zvuková signalize

Manuály  |  Inzerce  |  Model Suzuki Baleno I (Cultus)  |  Naše vozidla2016-06-27 07:23:33

Zdravím, nevíte pánové co to znamená? Jakmile zasunu klíček, auto mi začne pípat. Obdobně jako při rozsvícených světlech při vypnutém motoru a následném otevření dveří. Děkuji.

MilanT  
Milan
2016-06-27 07:47:45

ixili:

Martine, netuším jak u Balena, ale u SX4 mi taky auto dá pípáním najevo, že mám klíček v zapalování při otevřených dveřích. To ale asi nebude tvůj případ.

Popiš přesněji kdy to pípá. Při zavřených dveřích, ve všech plohách klíčku, se zhasnutými světly, po nastartování, při jízdě...? Máš funkční spínač dveří (zhasíná a rozsvěcí se interiérové světlo)?

2016-06-27 08:27:57

Interiérové světlo funguje správně na dveřní spínač. Signalizace začne pípat kdykoliv. Při zasouvání klíčku, nebo v první poloze a nebo těsně před nastartováním při finalnim otáčení klíčku. Pak to dělá neustále. Dveře samozřejmě zavřené, světla vypnutá. Jednou to dokonce pípalo při vypnutí a vysunutí klíčku. Podařilo se mi to jednou nastartovat normálně a asi po 5 minutách jízdy to začalo. Přemýšlím, že bych zvukovou signalizaci odpojil a dál to neřešil. Nevíte kde přesně je? Stejně jinou funkci, než na rozsvícená světla nemá.

2016-06-28 12:39:49

Zdar

koukni na ulozto.cz, dal sem tam zapojení elektriky pro BALENO, do hledání dej baleno.rar. Podle barev bys mohl třeba uštípnout ten řvoucí hajzl.

J.Fiala


Odpovědět