Fórum - Téma


Recenze servisů


Fórum Pokec všeobecný Recenze servisů1  2  3  4

2016-08-02 13:36:02

A kdyby někdo narazil na UH Car, tak v pohodě, velmi ochotní a zatím spolehliví. Nebyl nejmenší problém. Co se domluvilo, to platilo, včetně termínů. (až na čekání na VTP ale to se zadřeli spíše Madaři...) Pseudoslevy poskytují asi všude stejně (bo z 2x předraženého se lépe slevuje a vypadá to lépe :-D ) Ale to je jiná kapitola.

2016-12-21 15:29:40

Nějaké reference na Freye v Jinonicích? Případně doporučíte jiný servis specializovaný na Suzuki v Praze? (Nemusí být autorizovaný.)

MilanT  
Milan
2016-12-21 16:40:01

blackwetdog:

Když zadáš do místního vyhledávače FREY, tak ti to najde - http://www.suzukiclub.cz/...h.php?sle_searchText=Frey

Moje názory tam najdeš taky a tak jen v kostce. Kupoval jsem tam auto a nechal jsem si před koupí přidělat zástěrky. Jeden vrut do plastového lemu dali delší a tak se vrut opřel o plech blatníku a odtlačil lem. Prý zástěrky nemontují tak často aby to uměli.

Pak montáž zásuvky do kufru - bez problémů. Potom výměna tažného zařízení a oprava opěradla řidiče v rámci škodní události. Tohle hodnotím na jedničku. Auto opraveno rychle, vevnitř i zvenku umyto. Ale měli hloupý dotaz, proč nevozím podložky pod RZ s jejich reklamou. Asi to chtěli vyměnit.

Na garančky ale jezdím k Rieggerovi na Prosek. Bylo mi to doporučeno tady na fóru. A jsem spokojen jak s cenou, komunikací, kvalitou a rychlostí práce.


Odpovědět

1  2  3  4