Fórum - Téma


Reklamace noveho vozu


Fórum SX4 I Reklamace noveho vozu

Manuály  |  Inzerce  |  Model Suzuki SX4 I  |  Naše vozidla


1  2

2010-07-28 08:06:11

Tak jak jsem slibil, dávám vědět jak v AutoBondu tady u nás.

Přesto že jsem to u nich nekupoval a je navštívil až po skoro dvou letech, chovají se dobře, přátelsky a projevují snahu věci řešit (Hlavní důvod pro mne byl, že jsou blízko, nbyl jsem u původního něja nespokojen). Neměl jsem nic vážného, spíše takové ty SX kářúm známé špeky (klapající sedačka, občasné rezonance atd. a mj. vrzající zadní brzdy ap.)

Vyzvedl jsem včera večer tak nechci soudit předčasně, ale přístup dobrý, tak jak by měl být. Většinu se prý pokusili odstarnit, sedačku dotahli, zatím neklape, brzdy určitě vyčistili a nevrže, vrzající nápravu řešili a vytahli silentbloky od stabilizaátorů a promázli - uvidíme a ještě jiné maličkosti. U něčeho se jasně vyjádřili, že se jim to nepodařilo vyvolat (rezonance) a udělali to a to, ale jestli to pomůže se neví.

Zkrátka zdá se mi to docela korektní.

Myslím, že všude je to o lidech. Myslím, že by ses neměl nervovat a zkusit jiný autorizovaný servis. Za zeptání nic nedáš a třeba narazíš na fandu, který pomůže. Třeba ti dají posudek a budeli to vážné,tak to vrátíš, ale tomu bych nevěřil, to co píšeš jsou spíš maličkosti a zjevná neochota se tebou zdržovat. Mimochodem, když máš vyjádření servisu že to a to, proč nenavštívíš obchodníka a nedáš mu písemnou reklamaci?

zatí - zlom vaz

Rabbit


Odpovědět

1  2