Fórum - Téma


Řízení swift


Fórum Swift IV Řízení swift

Manuály  |  Inzerce  |  Model Suzuki Swift IV  |  Naše vozidla2012-06-22 16:37:09

Mám dotaz,na mém swiftovi 1.0 r.v. 2001 bouchá řízení.Čepy jsou dobré, vůle je v pouzdrech uvnitř řízení.Dotaz zní bud, jestli se dá řízení celé rozebrat a vyměnit pouzdra,případně kde je sehnat,a nebo jestli je stejné řízení na 1.3,to mám možnost koupit.

Hill  
Jaroslav
2012-06-23 07:29:27

Dá se vyměnit všechno: http://suzukat.prokee.hu/swift2/145.htm - a u řízení bych neriskoval díly vymontované na vrakáči, tak si nové kulové čepy a jejich upevňovací součástky objednej, katalogová čísla jsou u obrázku.

Hlavně pak nezapomeň na seřízení geometrie.

2012-06-23 14:49:17

Ta geometrie je jasná,já jsem automechanik,ale tohle je můj první japonec,celou dobu jsem měl Renaulty a tam je znám do posledního šroubku.Stejně jako Jsem si 4 roky stavěl veterána značky DAF typ 55 varimatic a pár motoveteránů,jestli Vám to někomu něco říká a pro kamarády pořád renovuji hlavně mechanické části a motory.Já jsem hledal jen jestli se dají pouzdra do řízení koupit a vyměnit,jelikož Renault je výměnné neměl.Moc díky za pomoc,je vidět že opravdu toto auto znáš.Moc díky.

2012-06-23 15:45:46

Jinak ta vůle je na součástce č 13 což je pouzdro řídící tyče.Jen ještě jeden dotaz.Kde tyto díly objednat?S výměnou stejně musím nějakou chvílí počkat,jelikož mne zahodila motorka v garáži při parkování a mám sešroubovaný palec levé ruky.Holt smůla.

Hill  
Jaroslav
2012-06-24 08:55:05

Dodavatelů je víc, já takovou drobotinu například objednávám u AutodílyCZ v Českém Těšíně, v MJAuto v Brně, něco u Auto Kelly, vím o několika dalších, ale to podle katalogového čísla vygůglíš. Rozdíly v cenách jsou vcelku nebolestivé (jedno zboží vyjde levněji u jednoho prodejce, další u jiného, ale nechat si to posílat od víc firem v důsledku přijde dráž), dodací lhůty srovnatelné.

2012-06-24 11:23:16

V Autokelly mají do řízení dílů dost ale ty pouzdra jsem tam nenašel.Já mám na díly kamaráda v Hodkovicích nad Mohelkou a na jeho cenu se nikde jinde nedostanu,beru od něj těch dílů dost jen ted nemůžu s těmi šrouby v ruce nikam jezdit tak pátrám tady na netu jak se na Suzuce kde co rozdělává,abych byl v obraze a pak se na to vrhnu.Auto je jinak v dobrém stavu,běžnou údržbu jsem na něm dělal 10 let původní majitelce,jediné co se měnilo jako dražší byl celý výfuk a komplet brzdy jinak to je super auto,jen lehce promáčkla oboje levé dveře,ale je to jen lehce a měnit je budu až až.....všechno ostatní je super.Díky za pomoc.Jinak kdyby někdo tady zase na oplátku sháněl díly na koncern Škoda,WV ,Seat a Audi tak se podívejte na c c autodíly mají taky super ceny ,ale jen na tyto značky.


Odpovědět