Fórum - Téma


schema zapojeni centralu


Fórum Swift III schema zapojeni centralu

Manuály  |  Inzerce  |  Model Suzuki Swift III  |  Naše vozidla2009-01-04 01:11:17

ahoj vsem... nema nekdo schema zapojeni centralu na Swift sedan rok 95 (MK3) GLX. puvodne to byla 1,6tka, nahazel jsem si interier do sveho sedana GTi, vcetne el. oken, na ty jsem prisel, tem stacilo dat produ a kostru a behaj, ale central ma 4 volny hnedy draty, kazdej s jinym pruhem a netusim kam s nima... a bez nich to asi behat nebude... netusi nekdo jak to ma byt zapojene?

predem dekuji za jakoukoliv odpoved

Fokr_jr

2009-01-10 00:00:06

Máš ještě zájem o info?Ptám se proto,abych to schéma nehledal zbytečně,když už to máš např. vyřešené..

2009-01-10 18:50:26

este to nemam, auto zatim stoji, fouklo mi tesneni pod hlavou a nemam tam palubku ani koberce... cekam ani nevim na co, asei nejakej zazrak, inspiraci bo neco abych to mohl zprovoznit... mozna pokud budes neco hledat, tak bych prosil kompletni schema MK3 centralu, pac si myslim, ze tam ani nejde proud kam ma jit, takze sem dost zoufalej.........

a koukam ze mas ten samej model, ze kteryho sem to tam kostil, takze se snad nejak dohodnem

2009-01-14 00:38:16

Ahoj,tak najít schéma, MK3 Swifta,který obsahuje centrál, se mi nepodařilo.

Nakreslil jsem ti aspoň schéma,které pasuje téměř na každé auto.Zapojoval jsem do svého swifta alarm,který ovládá i centrál,takže vím,že mám typ,který se ovládá kostrou(odemk,zamk).To se provádí přepínačem,která je spojen s mechanizmem zámku - klíče.Jaké čtřyři dráty máš na mysli?Ty,co vedou z ŘJ,nebo ze dveří?


Odpovědět