Fórum - Téma


Serie vykradených aut na Sokolovku


Fórum Ukradená vozidla Serie vykradených aut na Sokolovku
2015-01-18 23:42:59

Sice je to starší, ale narazil jsem na téma ve fóru, tak se podělím. Vykradl oba 2 sousedy a ještě asi dalších 5 lidí na vesnici a další ve městě, za jednu noc!

http://sokolovsky.denik.c...eje-dopadla-20140701.html

Týkalo se to právě i mého Swiště, rozbil mi okénko u spolujezdce a zlomil svislou lištu (narval tam šroubovák). Byli všude střepy a vyházené věci z přihrádky u spolujezdce. Nejdříve jsem myslel, že nic neukradl, ale pak mi došlo, že jsem tam měl také placatku s vodkou (za jízdy nepiju, to bylo pro případ, že se spolujezdec musel posilnit, ale jde to použít i jako desinfekce) A ta zmizela Takže zloděj (hnědočech) se asi posilnil a vykradl další auta...

MilanT  
Milan
2015-01-19 07:11:58

milk239: Useknout ruce

Jak jsi dopadl s náhradou škody? A doplnil jsi desinfekci do lékárničky?

2015-01-19 08:25:34

milk239:

Tak tu dezinfekci nezapomeň doplnit, jako pozornost pro příštího zloděje. Ale do láhve od vodky dej namísto vodky, která do automobilu nepatří, něco, co do automobilu patří. A to je kyselina sírová do akumulátoru (v dobré víře, na dolití, nikoliv jako nepovolená nástraha ).

P.S.

Zloděj sériového typu nebývá ani tak ten náš pracovitý spoluobčan romského původu, jako spíše feťák a ty je třeba eliminovat

2015-01-19 11:10:10

Dostal jsem dopis, kde se psalo, koho všeho okradl, ale soud se myslím pak nějak nekonal, teď už ani nevím proč... Stejně bych nic nedostal, jak je u takových případů běžné. Sehnal jsem si sklo asi za 3 stovky od jednoho pána poblíž (později jsem koupil celej ten "vrak") a vyměnil jsem si ho.

Desinfekci jsem už nedoplnil

Tak sírovku nepotřebuju, teda na akumulátor určitě ne, mám bezúdržbovej

No ona to byla spíše kombinace, fetující rom


Odpovědět