Fórum - Téma


Silentbloky


Fórum Technický koutek Silentbloky
Jam
2008-01-19 22:47:06

Kde sehnat silnější (nebo aspoň nový) siletbloky motoru? Popř. jak přitvrdit stávající(něco jako vycpat je lepidlem na čelní skla)?

2008-01-20 08:48:06

Čau,otázka co vše máš k dispozici, já jsem sehnal tmel nění sice na okna je daleko pevnější kterým jsem to samozřejmě vymazal, ale vytočil jsem sina soustruhu kroužky které jsou s malou vůlí vůči silembloku a těmi jsem jej zavřel (silemblok). Taková domác amaterská práce,jelikož se ten tmel po čase unaví nebo spíše uvolní proto ty kroužky které jej drží uvnitř.

Jam
2008-01-20 10:24:01

Jasny, takhle nějak jsem to myslel, akorát škoda, že se musej vydělat. Ten u převodovky vypadá, že tam zapustil kořeny A ještě mě napadla jiná věc. Známá má Micru 1,5dci a ten motor v ní je celkem velkej na tak malej prostor. Vyřešili to tak, že motor s převodovkou posadili normalne na 3 siletbloky, ale nahoru () vedle sání dali takový ocelový rameno se siletblokem, aby se motor nemohl naklanet dopredu a dozadu. Myslím celkem luxusní řešení. Stačí malej silentblok, aby se motor ani nehnul. A kde jsi sehnal ten tmel? e prave napadl jenom ten na ty skla, pac je nechutne pevnej a zaroven nikdy uplne nezatvrdne


Odpovědět