Fórum - Téma


Suzuki servis


Fórum Pokec všeobecný Suzuki servis
2012-02-28 23:25:40

Cituji zprávu svého přítele GVééčkem

díky za přání Míro,2x jsem Tě hledal v práci,ale soudruzi na přijmu asi plní

bobříka mlčení Zítra jedu do Jablonce tak je zase otestuju.

2012-02-28 23:35:25

to je přesně ta situace jsem nepohodlný a to jen proto, že mluvim pravdu.....támhle nějakej technik plácne ku příkladu, že ventily maj hydra, tuhle Vám doporučí sračku za pár peněz a jezdíte do servisu jak kokoti s prominutím protože to za týden neplní tu funkci kterou má a Ty s prominutím hovada si myslej, že když nepřijede on, tak bude další, ale to finále je , že nepřijede nikdo.

2012-02-29 16:19:28

To je vidět, jak dnes pravda a láska vítězí nad lží a nenávistí. Já bych řekl , že nejen tady v republice, ale ve většině světa dnes spíš vítězí bezohlednost a chamtivost. Naštěstí se ještě najdou lidi, kteří nechtějí dělat nějaké lumpárny, ale takoví lidé jsou dnes nepohodlní. Jeden z těch, kdo v 89 nepřevlékl kabát a viděl co se tu děje a tím byl taky nepohodlný, přesto že dříve kritizoval komunisty byl Karel Kryl. Co se tu už od 89 roku děje vystihl hezky v jeho písničce Demokracie kterou napsal myslím v roce 1993 http://www.karaoketexty.c...l-karel/demokracie-220832

2012-02-29 23:01:30

"Naštěstí se ještě najdou lidi, kteří nechtějí dělat nějaké lumpárny, ale takoví lidé jsou dnes nepohodlní."

Franto a ještě bych dodal,že se hledají čím dál tím hůře . . .

2012-03-01 09:31:00

Rosi, to je pravda. Nejhorší je, že k tomu sobectví, bezohlednosti a chamtivosti dnes vedou už i děti ve škole. Před nějakou dobou přišel kolega do práce a říkal, že jeho dvanáctiletá dcera přišla ze školy s tím, že jim učitelka říkala, jací byli komunisti gauneři a že jedině pravicová vláda to tu může zachránit. Teď vidíme, jak to tu zachraňují. A televize taky oblbuje lidi a straší je komunisty. Přitom právě ti, kteří dnes vládnou jsou právě ti bývalí komunisti, kteří tenkrát dělali ty různé sviňárny. Nemyslím ani tak politiky, ale spíš ty, komu ti politici slouží a pro koho dělají zákony. Docela zajímavý článek je tady http://blisty.cz/art/51696.html Ale necháme politiky. Bavit se o politice, to je dnes spíš k naštvání a o tom to tady není.

2012-03-01 11:16:42

Máš pravdu na 100% . . .

2012-03-01 22:38:42

Naprostý souhlas

2012-03-02 07:30:09

Když se mluví o servisech, tak chování servisů je u jiných značek stejné. Kdysi jsem koupil Mazdu 626. Koupil jsem ji v bazaru, který měl prodejce Mazdy u své prodejny. Když jsem se byl na auto podívat, tak nefungoval centrál. Řekli mi, že je slabá baterka v ovladači a až si pro auto přijedu, tak že bude baterka vyměněná. Když jsem si pro auto přijel, centrál dále nefungoval a řekli mi, že je někde problém v tom centrálu, ale že mi to ještě na jejich náklady opraví, protože to vlastně bylo jejich služební auto. To by všechno bylo v pohodě. Pozvali si mě tam na osmou hodinu, pán v kvádru na příjmu auto ode mě převzal a řekl mi ať přijdu asi ve 13hod, aby měli čas s tím něco udělat. Když jsem tam přišel ve 13hod, tak mi pán v kvádru řekl jen, že se na tom ještě dělá a dál se se mnou nebavil. Pak jsem potkal toho z bazaru a on řekl, že se podívá, jak na tom v servisu jsou. Řekl mi, že celý den proměřovali dráty až zjistili, že je to řídící jednotkou centrálu. To mi přijde jako blbost, protože něco podobného dělám, ale ne na autech, ale na vrtulnících a když je nějaký problém, první se zkouší vyměnit řídící jednotka, než se začnou proměřovat dráty. Navíc než jsem s autem do toho servisu jel, tak jsem koukal, že řídící jednotka centrálu tam visí na drátech, tak že už před tím s tím někdo něco dělal. Řekli mi, že jednotku nemají na skladě a že ji objednají a pak mi zavolají. Asi za 14 dní mi ten z bazaru volal, že kolega už to "někde" sehnal a že můžu přijet a že už to bude na chvíli. Přijel jsem tam a čekal jsem asi 2,5hod, než mi to vymění. Kdybych tu skříňku měl, měl bych to vyměněné tak za 5min. Tak že sice mi to na jejich náklady opravili, ale divadlo kolem toho bylo, asi abych měl dojem, jak složitou opravu mi provedli.


Odpovědět