Fórum - Téma


Suzuki Swift IV- zatékaní


Fórum Swift IV Suzuki Swift IV- zatékaní

Manuály  |  Inzerce  |  Model Suzuki Swift IV  |  Naše vozidla2016-10-13 18:24:01

Zdravím všechny Swištící. Potřebuji akutně Vaši radu. Do Swiště rv 2000 mi brutálně zatéká. Pod koberečkem řidiče je po dešti voda... Hodně vody. Nezdá se, že by protékaly dveře, ani od blatníku jsem žádnou zradu nedohledal. Díky za každej nápad!

2016-10-13 18:36:34

kremátor: otvorit kapotu a ci na nahodou nechyba na cele ako su pedale par zaslepiek alebo pod kobercom jedna zaslepka (take gumene) jednoducha skuska bo este moze zatekat cez sanie ventilacie do interieru je aby jedna osoba liala vodu na celne sklo a druha sledovala pod palubkou ci tam nahodou netecie

MilanT  
Milan
2016-10-13 19:31:43

kremátor:

Danonovi zatéká těsněním kolem dveří řidiče - http://www.suzukiclub.cz/...vetlo-drobne-opravy-52316

Dveře právě protékat mají a proto jsou zespodu odtokové díry. Sundej obložení dveří, zkontroluj průchodnost těch odtokových děr a taky jestli není porušená parozábrana pod obložením. U Pažouta jsem jí měl protrhlou a pod spodním okrajem reproduktoru mi tekla voda dovnitř. Ono to není na první pohled vidět.

Jak píše swift_GTI, chce to pomocníka s hadicí a zevnitř sledovat. Ale nelít vodu bezhlavě na všechna místa, protože pak nezjistíš přesné místo. Nejdřív lít vodu na mechovou gumu pod bočním oknem a kliku dveří a sledovat vnitřek dveří. Pak těsnění kolem dveří a zpětného zrcátka. Nakonec čelní sklo a prostor kolem stěračů.

Nezapomeň na anténu na střeše. Po obložení stropu to může zatékat pod obložením A sloupku.

2016-10-14 20:09:54

Zkus hlavne celni sklo,resil jsem to uz nekolikkrat a bylo to vzdycky celni sklo-pri vymene tam dali malo tmelu a teklo to po bocich az pod koberce

2016-10-20 11:52:46

Zdravím, mě zase teče u spolujezdce přes ventilátor, na nasávání ventilátoru se nedostanu, takže jen hmatem, dával jsem tam tmel, ale pokaždé asi někde vedle. Teče mi tam jen když je auto na rovince, jakmile stojím trochu na boku, tak tam neteče.Nevíte kde je problém??

Díky za každou radu.


Odpovědět