Fórum - Téma


Swift & kočárek


Fórum Swift III Swift & kočárek

Manuály  |  Inzerce  |  Model Suzuki Swift III  |  Naše vozidla2008-06-19 13:06:32

Ahoj, za zeptání nic nedám, tak bych se jako novopečený táta chtěl zeptat na nějaké tipy a triky jak vozit v pětidvéřovém Swiftu (1992) tříčlennou rodinku s kočárkem a příslušenstvím k mimčů. Máte nějaké ověřené tipy a triky jako to do malého Swiftíka poskládat? Když složím podvozek, do kufru se vejde na stojato v pohodě, ale už nezbyde místo skoro na nic jiného. Korbu kočárku asi na přední sedák, pod ní zavazadla a mámu s mimčem v sedačce dozadu.

A další věc - nemáte tip čím nahradit dekl nad kufrem? Dělala se do Swiftů někdy místo pevného deklu roleta? Případně jestli víte o typu auta ze kterého by to šlo vzít z vrakáče a snadno upravit?

Předem díky za tipy a triky. Ovšem vypadá to že to je přesně ta fáze kdy se budu muset v horizontu měsíců rozloučit se Swiftem nebo si ho nechat jako záložní vozítko.

2008-06-20 00:49:27

možná to chtělo v první řadě koukat při výběru kočárku na jeho praktičnost já jsem měla skládací kočárek, kde se žádná korbička nesundavala..měla jsem tipickou pěti /myslím/ kombinaci...a tu si myslím, že do toho kufru dostaneš a tudíš budeš mít volnou přední sedačku na případný zavazadla...max. když se ti kočárek do kufru nevejde, určitě ho složený dostaneš na ten přední sedák a zavazadla tím pádem v klidu do kufru.. ale nevěřím tomu, že bys ho do toho kufru nedal...a nebo pořídit zahrádku a vozit kočárek na zahrádce...nebo mamču...


Odpovědět