Fórum - Téma


Ťukance na karoserii


Fórum Swift New II Ťukance na karoserii

Manuály  |  Inzerce  |  Model Suzuki Swift New II  |  Naše vozidla2016-09-01 10:16:02

Zdravím vás,

rád bych se zeptal na zkušenosti s opravou ťukanců na karoserii způsobenými nejčastěji ranami dveří aut buranských lidí...Řešíte to nebo to házíte za hlavu?

2016-09-01 10:26:44

Řeším to okamžitě s buranem.Ťukanec zůstává,mně se uleví.

2016-09-01 10:31:50

1960: Tuhle sobotu zastavím na oběd v Prostřední Bečvě, přijede rodinka a mladá holka (13-15) mi práskne do dveří, tak hned mi vyletěl tlak, přijde matka, zkontroluje vryp, pošle hlavu rodiny, ten to taky zkontroluje a kontruje tím, že je mu to líto, že by nabídli nějakou kompenzaci ani náhodou... a to půl roku parkuji na sídlišti, auto na autě a nic, všichni ohleduplní a pak vyjedeš na volné parkoviště u krčmy a máš škodu.

2016-09-01 11:08:42

To patis < ťukance na karoserii způsobené ranami dveří aut buranských lidí... > Druhým zdrojem bývá posádka sama, kdy mitfára otevřenými dveřmi práskne o zídku, betonový smetný koš atp.

Jednou se mi stalo, že mi baba odřela kryt levého zpětného zrcátka u 2 měsíce nového vozu. Nechala zprávu jak toho lituje, ale když jsem s ní zakomunikoval s úmyslem vyrazit z ní nějakou tu náplast, jsouc poučena okolím, přestala se k incidentu znát. Původně jsem ji chtěl oplatit stejným, ale přešlo mne to.

To 1960 < Řeším to okamžitě s buranem.Ťukanec zůstává,mně se uleví. > Bohužel, většina ťukanců jsou pozdravem od neznámého dárce, takže úleva nepřichází.

< jak vyjedeš na volné parkoviště u krčmy, máš škodu > Uvažoval jsem, že po zaparkování a zhodnocení nebezpečné situace, na bok auta nasadím magnetický pás opatřený mechovkou, jelikož standardní lišty, vzhledem k různým konstrukcím hrany dveří, nemusejí vždy spolehlivě fungovat. Místo možného styku, kam bych umístil nárazníkovou zónu, jsem hodlal vyměřovat provázkem nataženým od pantu podezřelých dveří, ale jelikož mohu předjímat majitelovu reakci a přesto, že materiál mám pokupě, od tohoto zabezpečení jsem upustil a nechávám to osudu. Metalíza musí něco vydržet!


Odpovědět