Fórum - Téma


Typy jak vylepšit vzhled


Fórum Jimny / Samurai III Typy jak vylepšit vzhled

Manuály  |  Inzerce  |  Model Suzuki Jimny / Samurai III JB23 / JB33 / JB43 / JB53  |  Naše vozidla2012-07-06 17:18:41

Jelikož si myslím, že není dobré si ponechat některé poznatky pro sebe, rád je sdělím ostatním . Tak můj první typ je následovní. Do Samuraie mi zatékalo, když pršelo. Né moc, ale bylo to nepříjemné podívání. Po impregnaci střechy to přestalo. Dále- plasty. Ať jsem zkoušel co chtěl, nikdy žádný pořídný výsledek. Až na konec jsem koupil vojenský krém černý na boty a tím to promáznul. Za den to bylo vsáklé, ale plasty mírně ožily. Tak jsem to udělal ještě dva krát a plasty jsou jako nové. A to - taky palubovku. Takže- když chcete, vyzkoušejte.

2012-07-09 17:39:39

Plasty jsem leštila černidlem od "želvy" a vypadají jako by zrovna vyjely z fabriky, není to navždy, ale pomohlo. Na palubovku bych dávala bacha čím lesklejší tím horší. Taky jsem ji naleštila ve swiftovi v domnění že to bude super (a čisté ) ale pak jsme ve slunci v čelním skle viděla akorát.... tu palubku

2012-07-12 07:32:16

No jó! Taky jsem nepsal o svišťovi, ale o Samuraiovi. Tam to nevadí. Podobný problém, jako máš ty, jsem řešil u své Octavie. Taky, když svítilo slunce v určitém úhlu, tak jsem viděl ve svém skle palubovku. Pak jsem se rozčílil do třetího stupně (nasral) a moje ženská mi ušila z černého plátna obrys palubovky před řidičem. Toto našila na protiskluzovou podložku a pro jistotu jsem na hrany nalepil několik suchých zipů. Druhou část zipů jsem nalepil na palubovku, takže celá dečka se dá sundat a vyprášit. Ale co hlavní- nic se neodráží do skla. Potor! plátno musí být obyčejné, černé, né lesklé a né jiná barva. Tak a máš co dělat. Doufám, že se ti to povede. Jinak ten malej človíček je zlatej, k pomuchlování.


Odpovědět