Fórum - Téma


Uživatelská recenze na Suzuki Grand Vita


Fórum O článcích Uživatelská recenze na Suzuki Grand VitaDiskuze o článku

Uživatelská recenze na Suzuki Grand Vitara 1.9 DDiS

Jelikož jsem na internetu nalezl jen velmi málo uživatelských recenzí na Grand Vitaru, rozhodl jsem se,že si jednu napíšu sám:-)) Vůz jsem koupil vloni u autorizovaného prodejce Suzuki v Liberci, kde jsem se byl zeptat původně na vůz nový. Když mi prodejce(mimochodem velice příjemný člověk)ukázal ceník s tehdejšími cenami (loni ještě nebyly akce jako letos), s díky jsem odmítl a zeptal jsem se, ...2012-12-17 23:15:15

Musím podpořit autora. Taky jsem se potřeboval bezproblémově zejména v zimě na sněhu dostat i na horší místa (zejména na chalupu nebo na dovolenou v Alpách) a na kroucení se pod autem v mokru,a sněhu s řetězy už nemám léta. Tak jsem před 4 lety koupil hodně starší GV 2,5l benzín (rv 2000) a kromě nespolehlivého značkového servisu (nejbližší v okolí) nemám s autíčkem podstatné problémy i přes už najetých už 210.000km. Naučil jsem se s těmi 1800 kg jezdit a v létě pohodlně kolem 10 l/00km, což asi není až tak moc. Jinak už všechno bylo přede mnou napsáno. A na moje postarší ego to auto asi nemá vliv. Ale adrenalin jsme si ve dvou také dopřáli. V létě jsme se vypravili do vnitrozemí Islandu (nějaké fotky na profilu) a tam se teprve ukázalo, co mám přes léto schované v garáži. O zimě nemluvím, jedině snad chybí závěrky diferenciálů, když je opravdu mizerně. Ale i tak už jsem tahal z příkopů i uznávanější značky.

bee
JuBa
2016-04-08 09:16:12

pozorujem toto auto od kupy nového v r.2010 a jazdim ho od 130t km v r.2015. Celkom spokojnost. Odporúčam ale riešiť antikoróznu ochranu - toto sudruhovia neskutočne odflakli. Dajte si prestriekat podvozok, dutiny a ošetriť oderky.


Odpovědět