Fórum O Srazech a akcích Velký Japonský sraz 24.7.2015

2015-07-22 22:28:44

TENHLE VÍKEND- TUNING MEJDAN KONOPÁČ !!PŘIJEĎTE A VYHRAJTE PIONEER !TAKŽE BENZÍNOVÝ MEJDAN ROZJÍŽDÍME V PÁTEK OD 18.00HOD

NA KONOPNÉM SVATOSTÁNKU BUDE CO PÍT NEJEN V BAZÉNKU A KOUPALIŠTI :)))

Letos inovujem soutěže už v pátek pro chodce/plavce o nějaký ten likér Emotikona smile , takže kdo neumíte plavat, pořiďte si návod, pro zbytek bude veslovací soutěž a to se ultra nasmějem

Pátek - Neony registrace do 21.00, sranda soutěže, plus vyrobíte zase nějakou nej Vaši fotku kterou oceníme. /Harakiri vyhráli loni tak hlavně nezapomeňte přivézt svého Plastik Supermana / Party s DJ Martinezem který letos bude hrát ULTRA BLAŽENĚ ty největší taneční pecky + Parukáči mají helium battle.

Sobota - střízlivíme jako vždy. V 9.00 SW v mozcích a vstupní bránu a SW v mozcích. Registrace do soutěží 10.00-12.00 Platí TOP10 + nové transformer soutěže . Večer koncert Morčata. Ohňostroj a soutež o nej gogo tanečníka a hlavně fotosoutěž jednodílné plavky+ elastáky a ponořky na ruky!! / doporučuji se na báru uvézt do jiného stavu - echt ujetý úbor přidá body Prezentace GT-86 s Cosworth kitem Stage II

Neděle - pokud jste přežili, opjet střízlivíte. SW už vykazuje známky poruch ale kdo neřídí udržuje hladinu do odpoledne včetně vyhlašování. Pokud se vám nechce domů /což chápeme/ zůstáváte máchat játra v koupališti i nadále. Ze soutěží dáme ULTRA NOVINKU battle výfuků mezi značkami s naším komentářem ať vás hecneme 8-D Berte různá nafukovadla, páč kdo plave na plastiku vyhraje oběd. Čím absurdnější bude vaše plavidlo tím lépe se najíte!

Spanilka. Tombola / pro parukáče s lístky které dostanou na vjezdu/ Vyhlašováníííííííííííí a koupání

Rozhodně berte tuto povinnou výbavu: PARUKU, NAFUKOVACÍ VŠECHNY MOŽNÉ TVARY, STŘÍKACÍ GANY DO BAZÉNKU, ŽENY PRO PIONEER DÁREK, STANY POKUD NECHATKUJETE, osoba v chajdě, bungalovech od 170,- Stan 70 + osoba ve stanu 50,- tel. REZERVACE CHATTTTTT: 469695117.

Lidi, pojeďte - bývá tam vždy hodně legrace a zábavy

Já přijedu asi v sobotu dopoledne tak nějak, abych se stihl registrovat do soutěží.

Fulda
Petr
2015-07-23 22:25:07

Ahoj, dorazím taky v sobotu tak nějak podobně

2015-07-27 19:33:18

Ahoj! tak sraz bych hodnotil lehce negativně ze strany organizace. Bohužel letos bída, ale SUZUKI CLUB byl skvělý!. 2. místo za nejpočetnější klub rada.1975 vyhrál 3. místo za Neonové osvětlení! Bartasss se umístil na 3. místě v nejhlučnějším výfuku, když všem japoncům ukazoval jak swift umí točit až do 9ti tisíc! :D. čekáme ještě na výsledky slalomu, kde jsme se zabojovali opět s bartassem, ale myslím že mě porazil, jelikož při druhém pokusu ukázal bezchybnou jízdu!. Díky všem suzukářům, bylo to super! Příště nás musí být více!

daniel
2015-07-28 08:51:27

Všem, kdo získali pohár, gratuluji a samozřejmě nejvíce nám všem jako celému klubu za 2. místo Kdo byl vlastně první? Hondy?

Co se týče slalomu, tak ztratit výsledky před vyhlašováním se jen tak někomu nepovede Ale jak jsem viděl ty jízdy, tak Bartass a Gepardos se určitě museli podělit o 1. a 2. místo. No a kdybych soutěžil i já, tak bychom určitě měli první tři místa + výhru v běhu s héliovou bombou

2015-07-28 09:01:18

Ještě jsem zapomněl, že Terezka vyhrála 1. místo za nej Transformer polep! 1. klub byl Meeting cars Hradec Králové, ale my byly jako jediný SUZUKÁŘI, oni měli všechny, hondy, nissany a podobně.