Fórum - Téma


Vrzaní v oblasti pátých dveří, help prosím


Fórum Grand Vitara III Vrzaní v oblasti pátých dveří, help prosím

Manuály  |  Inzerce  |  Model Suzuki Grand Vitara III  |  Naše vozidla2016-07-17 18:35:44

Mou GV 2010 3.2 AT mám již skoro dva roky a musím říct že to je auto které mám opravdu rád. Jezdím za 10 litrů a užívám si každé jízdy. V posledních týdnech mám ale problém který mě čím dál víc vadí. Na menších nerovnostech a hlavně při ostrém zatáčení začalo něco v obalsti kufru/pátých dveří strašně povrzávat. Na dobré silnici není nic slyšet ale jakmile je vozovka trochu horší začíná vrzající koncert. Nejsou to zvuky od plastu náhradního kola jak jsem si prvně myslel. Kolo jsem vypolstroval a vůbec nevrzalo ale uvnitř vrže vesele dál. Plasty napátých dveřích sice na dotek vržou ale ne tak moc. Nouzově jsem je páskou přilepil ale žádný rozdíl nebyl slyšet. ještě mě napadá že při budování zpětné kamery do náhradního kola chlapci nějak utrhli několik pacek co ty plasty drží a že se to celé za několik měsíců ( bylo to již před rokem) rozvrzalo. Skutečně na vrchním pravém plastu to vypadá jakoby ty packy byli vyrvány. Při poslechu vzadu během jízdy mě to ale zase někdy přijde jako kdyby vrzaní šlo od plastů jak jsou podběhy.... Máte někdo stejnou zkušenost? Děkuji za vaše příspěvky.

2016-07-23 07:51:15

daddyo: tak V Canocaru onbjednali oba zadní plasty co jsou v pátých dveří, oba plasty měli zlomeny packy úchytek a proto prý vrzali. Nepříjemné překvapení byla cena, přes 5tis za oba plastové díly To je fakt pecka....

2016-07-23 09:38:19

Mně v kufru vypadla (resp zapadla dovnitř směrem k plechu) taková malá plastová kapsička, co je u podběhu vpravo, nechtělo se mi s tím zápasit, tak jsem to dal do Canocaru. Tam mi ji vrátili zpět. Až časem jsem zjistil, že přitom zlomili část plastového dílu, ve kterém kapsička drží, když se ho snažili oddělat. Ale nevrže mi nic, brzdy jen chvíli po dlouhém stání a občas ručka, kterou používám minimálně, stejně stojí za prd.


Odpovědět