Fórum - Téma


Výfuky


Fórum Technický koutek Výfuky1  2

2014-01-17 12:20:54

pav.el: Ne všechno polské je špatné, jak si spousta lidí myslí. Je už spousta polských firem, které si špatnou kvalitu dovolit nemůžou, a pak je další řada, které kvůli kvalitě musí řekonat špatné jméno. Pak je samozřejmě skupina, která vzniká skoro někde v garáži a ty to jméno kazí. Protože jak je známo nespokojenost se šíří, ale spokojenost si každý nechá pro sebe.

Druhá věc je že vzhledem k jejim cenám se kolikrát u některých věcí které neovlivnují bezpečnost vyplatí koupit daný výrobek 2x než jednou "značkový".

2014-01-28 13:59:28

Dnes jsem chtěl výfuk vyměnit v pneuservisu, kde dělají i drobné opravy. Kluci to ale vzdali. Měli obavu uříznout zarezlé šrouby spoje, protože to vypadalo, že jsou přivařené k středovému dílu. Proto si potřebuji ověřit zda jsou skutečně šrouby na spoji středního a zadního dílu výfuku přivařeny ke střednímu dílu. Budu si to dělat sám a zjednoduší mi to práci.

2014-01-30 00:28:59

pav.el: Kašli na to, i kdyby byly navařené, tak jediný rozdíl je v tom, že nenašroubuješ jen šroub, ale dáš z druhé strany i matku. Spíš se jim do toho nechtělo. Nevidím v tom jediný problém.

Jnak jńejsem si jist jak to je, už si to nepamatuju, ale jak píšu, normálně to kdyžtak uřízni a provlečeš tam šroub s matkou.


Odpovědět

1  2