Fórum - Téma


Zadní plato


Fórum Vitara / Escudo / Sidekick IV Zadní plato

Informace o modelu: Suzuki Vitara / Escudo / Sidekick IV


1  2

2017-01-11 16:46:29

zakvo:

Všechna skla bez limitu, se spoluúčastí 500,- Kč mi teď baba z pojišťovny vykalkulovala na Forestera na částku 1 049,- Kč ročně.

A to stojí přední sklo skoro dvacítku.

2017-01-11 19:50:29

plukovník: Co to máš za pojišťovnu? Buď je to nějaká jednorázová ukrajinská pojišťovna, nebo tě někdo pěkně obalamutil.. Asi to nebude až tak bez limitu.. Za ty prachy jde sehnat tak max přední sklo bez limitu

MilanT  
Milan
2017-01-11 20:08:13

Chlapi, zanechte pojištění skel a věnujte se zadnímu platu.

Díky

Poznámka pro vitaráky vtipálky - není myšlena mzda, výplata ani odměna za práci.

2017-01-12 00:42:32

alarm: musim potvrdit, tieto zvuky pocujem aj ja. Podlozil som plato na skusku niecim, alebo som ho odmontoval a zvuky prestali. Co ma skor rusi, su zvuky z pristrojovej dosky - tam kde mame v strede hodiny a na lavej strane vyduch smerom na vodica - tak z tohto vyduchu mi idu zvuky a znelo to aj ked bolo teplo.

Mate aj vy nejake zvuky a ako ste to poriesili?

speedx: Ja to tiez pocujem a pocul som to uz v lete. Este som im to nenahlasil, ale asi to spravim. Ako si im argumentoval, aby mi nepovedali, ze si tie zvuky vymyslam?

 SpeedX
2017-01-12 14:39:27

blavak: Jak jsem psal ta rezonance v tom středu na palubovce byla za studena a kolem 2000ot/min motoru, ostatní zvuky z jiné částí palubovky vycházeli po přejetí nějakých nerovností. Nechávalo se to tam ale přes noc, aby si to ráno mohli sami odzkoušet, jelikož se to projevovalo jen u studené kabiny, museli demontovat palubovku.

Jinak když jste se tu bavili i o uchycení SPZ tak to byla taky tragédie, jakmile se zavřel kufr (ze začátku se zavíral nic moc, teď už docela v pohodě, asi jsem na to už našel grif a vychodilo se to...), tak to rachotilo hrozně. Nechal jsem to přímo v autorizovaném servise, ať s tím něco udělají při jednom, že mi to vadí při zavírání kufru, když jsem tam řešil to čelní sklo i s tou palubovkou. Tak to přilepili, akorát po pár zavřeních se to odlepilo - ono to je špatně navržené to uchycení, tak na druhý pokus si už na to připravili ten držák SPZ dopředu, nahřáli a naformovali si ho, aby to po stranách tak neodčnívalo od karoserie a přilepili, od té doby po problému s uchycením drnčící SPZ.

2017-01-12 14:51:50

SPZ mi prilepili priamo v servise - uchytenie je navrhnute pre US alebo indicke SPZ, nie nase (tie kockate).

Pristrojka mi vydava zvuky, v oblasti hodin a vyduchov, aj v lete, ked je teplo, nahodne.

Zadne plato - som zatial len vypodlozil, chcem urobit finalny fix, ked bude teplejsie:)

2017-01-12 19:59:41

blavak: no ja ich už nepočujem

Na piate dvere som v mieste opretia gumičiek plata nalepil molitanovú pásku(mám takú špecialnu, s nie tak porovitou hmotou), odnímatelné bočné priehradky kufra, kde sa posuvníky sami vysúvali som poistil exentrom, pod čapy ,na ktoré sa vešia špagát plata som dal pružné plastové kružky (vymedzia vôlu medzi plechom a čapom s kladkou) a vymenil som špagáty za domamade, tie nemajú na konci plast, ale klasickú špagátovú slučku.

Je klud a počujem akurát šuchot od kolies.

 SpeedX
2017-01-17 13:19:14

Tak to vypadá že finta s nasunutím ustřižených malíčků od gumových rukavic od uživatele kimak asi zabrala, jezdím s tím 2. den (je pravda, že teď nebylo těch -15 stupňů, ale jen -4), ale otravný zvuk se z kufru od zadního plata prozatím nekoná, tak uvidíme Jinak doporučuji velikost rukavic S, ty v rozměru M a L už tak dobře nesedí Jinak jsem použil takové ty trošku hrubší, ty úplně nejtenčí neseděli tak dobře, chce to pak sice plato trochu více zatlačit, ať to cvakne, ale zatím jak píšu výsledek dobrý. Takže díky kimak

2017-01-17 23:15:21

to jsem rad,mel jsem jeste druhou variantu a to omotat ten plastovej cudl cernou el.paskou,uvidim treba to jeste zkusim


Odpovědět

1  2