Fórum - Téma


zapojeni radia Swift rok 93ccm1.3


Fórum Swift III zapojeni radia Swift rok 93ccm1.3

Manuály  |  Inzerce  |  Model Suzuki Swift III  |  Naše vozidla2012-09-19 21:42:20

Ahoj koupil sem si starýho Svifta :) a dneska jsem si tam chtel dat radio a asi je v pytli kabelaž porad te mi nekdo prosím jak mam nathnout kabelaž díky moc za odpověd :))

Hill  
Jaroslav
2012-09-20 12:36:22

Co si představuješ pod pojmem "v pytli kabeláž"? To ti to ani nejede?

Všechny vývody pro rádio a reproduktory jsou totiž součástí kabelových svazků, pochybuji, že by z nich někdo vypáraval jen vodiče pro rádio a reproduktory. Vždyť tam ničemu nepřekážejí.

Když ti pod konzolou s páčkami topení nekouká konektor, budou tam určitě tyto barvy drátů bez konektoru (viz obr. http://www.suzukiclub.cz/...81/full/radiokonektor.jpg ).

Vývody pro přední reproduktory končí vlevo a vpravo od palubkou za mřížkami, jestli tam už dokonce ty repráčky nemáš zapojené.

A vývody pro zadní reproduktory najdeš pod plasty. Kde, to závisí na tom, zda máš 3D nebo 5D, tak jsem pro jistotu vložil oboje.

Pokud máš světla pro denní svícení a za dne parkovačky nesvítí, pak klidně připoj i červenožlutý drát od obrysovek (snižuje jas displeje rádia, když zapneš parkovačky, aby v noci neoslňoval). Svítíš-li normálními potkávačkami i ve dne, pak je často lepší podsvícení displeje s obrysovkami nespojovat, protože přes den bys na něm moc neuviděl.


Odpovědět