Fórum - Téma


Zrychlili jsme web. Všimli jste si ?


Fórum Klubové záležitosti Zrychlili jsme web. Všimli jste si ?
udm  
2013-05-15 14:04:53

Nejen pocitově, ale i měřením a hlavně dle dlouhodobých grafů rychlosti načítání stránek se dá říci, že teď se stránky načítají rychleji než tomu bylo kdykoliv v jejich historii.

Dalo to enormní práci (přes 100 hodin čistého času) a doslova nezůstal kámen na kameni (web, scripty, databáze, konfigurace serveru, atd.). Obrovsky rozsáhlé změny sebou mohou přinést i nějaké chyby. Ač jsem se snažil vše otestovat co nejpečlivěji, je skoro jisté, že někde se nějaká chybička vyskytne. Pokud si něčeho takového všimnete, poprosím Vás tedy, abyste mě o tom informovali.

Snažím se každý den při vylepšování webu dělat to nejlepší co umím, abychom měli web co nejlepší a nejvychytanější. Velmi důležitá je proto pro mě zpětná vazba od Vás, uživatelů. Proto uvítám jakékoliv náměty na zlepšení či připomínky. Zároveň Vás poprosím o trpělivost, protože "ToDo" seznam věcí k vylepšení čítá desítky až stovky požadavků na úpravy webu a neustále přibývají nové. Snažím se nějak dle priorit jednotlivé požadavky řešit.

Líbí-li se Vám změny a pokud byste rádi nějak podpořili další vývoj a vylepšování webu, můžete tak učinit třeba tím, že si pořídíte modrou hvězdičku (VIP) http://www.suzukiclub.cz/vip Všem, kteří vývoj takto podpořili chci zároveň velmi poděkovat, vážím si Vaší podpory i důvěry a budu nadále dělat své maximum pro to, abych ji nezklamal.

2013-05-18 17:38:17

já tedy ne,ale přesto ti patří uznání za práci a strávený čas. hvězdu si pořídím,alespon nějak přispět

2013-05-18 20:56:40

udm: Taky máš ode mne palec nahoru a jako uznání za čas strávený s úpravami jsem si pořídil hvězdu

udm  
2013-05-18 22:59:21

Kluci díky, takovéto zprávy vždy člověka potěší a dodají síly do dalšího snažení. A abyste věděli, že se můžete těšit na nějaké další vychytávky, tak právě pracuju na něčem, co bude pro všechny myslím hodně velké překvápko Zatím víc prozrazovat nebudu, ale během několika týdnů by to mělo být hotové a pak se s tím rád pochlubím

2013-10-27 07:27:03

Výkon webu narostl, spotřeba času klesla. Co více si může čtenář internetový brouzdal přát? Dobrá práce! Smekám.


Odpovědět