Uživatel Brtník

Uživatel Brtník (57.1)
Certifikovaný uživatel
Co to znamená ?
Jméno Jiří
Profese Technik-slaboproutník
Domov Vysočina, Česká republika, Evropa
Vzkazy Kontakt
Poradna 1 x otázka  |  1 x odpověď  |  5 x komentář  |  5 x  
Jazyk Slovensky, Rusky
Klíčová slova Brtník | swift | new | II | 1.2 | Vysočina
Jiří

Tento text jsem hodlal pověsit na nástěnku, ale ta na tento rozsah není zařízená:

Zdar lidičky,

ne že bych prahnul po „statisících shlédnutí“, jak slibuje Nastěnka, ale na druhou stranu bych nebyl rád, kdyby si nikdo nevšiml, že jsem mezi vás vlezl. Právě dnes, ale před pěti lety jsme zakoupili našeho mazlíka Swift 1.2 VVT GL/AC, kterého i po těch letech, společně s mojí nejmilejší, milujeme. Jistě mne máte za notorického prokrastenika a kladete si otázku, kde jsem celou tu dobu byl. Je to prosté přátelé – makal jsem ve swiftím klubu, kde jsem se stal členem dřív, než jsme miláčka pořídili. Čili duševně se připravte na to, že i zde budu kopat zejména za swifty neb nic jiného (kromě přívěšku na klíče) od SUZUKI nemám. O suzučím klubu jsem samosebou věděl, ale jsem takový nepromiskuitní šílenec, že jsem nechtěl být členem dvou klubů zároveň. Bystrému čtenáři jistě vrtá hlavou japato, že včíl se mohu ucházet o členství zde. Některé asi zklamu, žádná pikantérie se nekonala, nevyloučili mne, ale swiftí klub nám tak nějak umřel, takže jsem volný pro další vážný vztah.

Tož, doufám, že mne zde budete mít rádi.

JP vulgo Brtník

motto: Po silnici hbití swifti sviští, těším se na jízdu příští, oh yééés.


Majitel vozidel (1)

Výkon motoru 69 kW (94 PS) při 6000 ot./min. Točivý moment 118 Nm (87 ft/lb) . Maximální rychlost 165 km/h. Palivo benzín. 5-rychlostní Manuální převodovka. Motor 1 242 ccm (76 cui), 4-válec, Řadový, K12B.

Je to náš luzný a statečný miláček!

Tuning: zástěrky, drlfog90, HF Parrot, rámeček RZ s 3D znaky mého milého servisu, ve předu kopírující nárazník (aby nevypadala jako pluh!) - vše namontováno vlastnoručně.Fotky nezařazené v albech

Náš SWIFT spolu s kamarády

Miláček u hradu Roštýn na swiftím srazu "Česká Kanada", který jsem spolu s mojí nejmilejší pořádal.

1239x1063, 199 KB

Aktuální hodnocení: 10.0 (5 hlasů)

Seznam členů