Uživatel dragon6668


Seznam členů
Baleno 1.3 16v

2014-11-16 22:32:42 (1 let, 11 měsíců)

Autí koupeno začátkem října od dovozce aut z Rakouska za 20.000,- se vším všudy (přihlášení,eko,pojistka,zanovni zimni gumy).

Karoserie je ve více než dobrém stavu až na pár puchýřků na dveřích, spodek je taky super.

Dále pomalejší stahování řidičova okna. Čelní sklo bylo měněno, takže je přes něj krásně videt :).

Interiér je v pěkném stavu, mám tam sportovní sedačky, fakt luxusní (každý je obdivuje).

Měnil jsem mu oba řemeny k alternátoru a posilovači, protože jeden z nich prasknul. Potřeboval by vyměnit olej a filtry, což si udělám sám.

Potřeboval by vyvařit nápravnici, jsou v ní 2 díry, jedna tak na 1 prst a druhá tak na 3 palce :D, to už mám domluveno. Při té příležitosti ošetřím spodek auta a natřu výfuk (pravděpodobně je měněn) ať mi Baleno vydrží co nejdéle.

Je mi divné, že v interiéru nesvítí žádná světýlka, kromě přístrojovky. Když jedu v noci, nevím jak nahmatat vzduchotechniku, hlavně že svítí popelník. Dále nechápu měrku paliva, houpá sem a tam a přitom nehouká či nesvítí rezerva.

Tento týden jsem obrousil a natřel alkitonem třmeny a bubny, při té příležitosti jsem si vytunil plechové ráfky, vypadají líp než kdejaké hliníkáče.


  dragon6668, 1 let, 11 měsíců

Měrka paliva už funguje, asi byla zaseklá :) opravil jsem pískání auta při otevřených dveřích a při puštěných světlech. Už spokojenost až na tu neosvícenou vzduchotechniku auta.Seznam členů