Suzuki Swift III GL

Suzuki Swift III GL

Model: Swift III (1992 - 1996)

Wikipedia (Swift III): http://en.wikipedia.org/wiki/Suzuki_Swift

Fórum Swift III Nové téma

Inzerce / Bazar Vložit nový inzerát


Poradna Vložit otázku

Štartovanie na gombík   ako zapojit startovanie cez gombik? prvu polohu klucom druhu gombik? k spinacke vedie asi 8 kablov. zvladne to 10A gombik?

Kroužek pro ovládání vracení blinkrů   Zdravím, pořídil jsem si GTi volant MK2 a pasuje mi do mého obyčejného Swifta MK3 r.v. 1993 , jenže mi nefunguje vracení blinkrů po odbočení... Zjistil jsem, že to má na starosti takovej plastovej kroužek. Jenže u mýho je ten kroužek větší, než jsou dírky na volantu. Nemáte někdo tento kroužek? Nebo......

S Swift 1994 sedan, palivový systém,servisní knížka cz   Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda je možné někde pořídit servisní knížku v Čj. nebo Něm. j. na S. Swift gl, sedan, 1994, 52kW. Někdy potřebuji něco opravit, ale často jdu naslepo, nevím přesně, jak některé systémy tohoto vozu fungují. Dále bych se chtěl zeptat, jak funguje palivový syst......

rada   CHtěl bych se zeptat jestli 15P DO3 je kod barvy

nefunkční pal. čerpadlo, po otočení klíčkem necvakají relátk   Dobrý den, problém začal, když po vypnutí motoru a elektriky (vytažení klíčku) stále běžela benzínová pumpa. Bzučela, jako před každým startováním, když se otočí klíčkem. To vedlo k vybití baterky. Přes kabely se auto znovu nastartovalo, bylo nutné dojet cca20km. Při jízdě pumpa stále naplno b......

Naše vozidla Suzuki Swift III GL Přidat vozidlo

1993 Suzuki Swift III GL 1.3

1 fotek  |  8 servisních knížek  |  8.87 l/100 km

Výkon motoru 50 kW (68 PS) . Palivo benzín. 5-rychlostní Manuální převodovka. Motor 1 298 ccm (79 cui), 4-válec, Řadový, 8-ventil.

1996 Suzuki Swift III GL 1.0

6 fotek  |  49 servisních knížek  |  5.88 l/100 km

Palivo benzín. 5-rychlostní Manuální převodovka. Motor 993 ccm (61 cui), 3-válec, Řadový, 6-ventil, G10A.

Běžná tovární produkce, červený 5D, vyr.XI/1996, původní registrace MK-ZB 430 (první majitel Andreas Jany, Menden), dovoz z autobazaru Ahmad Sarsouf, Baarstraße 30a, D-58636 Iserlohn, bez rádia, zato s centrálem. Rádio dokoupeno hned po přihlášení (P...

1992 Suzuki Swift III GL

1 fotek

Palivo benzín. 5-rychlostní Manuální převodovka.

1992 Suzuki Swift III GL

1 fotek

Palivo benzín. 5-rychlostní Manuální převodovka. Motor 3-válec.

1995 Suzuki Swift III GL 1.0

7 fotek  |  31 diskuzí

Výkon motoru 39 kW (53 PS) . Palivo benzín. 5-rychlostní Manuální převodovka. Motor 993 ccm (61 cui), 3-válec, Řadový, G10A.

Servisní knížky Suzuki Swift III GL

Zkrat   Za jizdy zhasl motor, "cosi" zasmrdelo a bylo po jizde. Shorela hlavni pojistka, pojistka cerpadla, vyhrivani zadniho skla ci ostrikovacu, svetel. Spalene rele vystraznych svetel.

Oprava   Nový křemen alternátoru

Výměna filtru   Filtr vzduchový motor.

výměna motoru, spojky atd   Vyměněn motor (za novější, poctvě má najeto jen 52 tis.km), k němu NOVÁ SPOJKA, ROZVODOVÝ ŘEMEN, OLEJ A OLEJOVÝ FILTR. Repase startéru a alternátoru (uhlíky, ložiska) Tak teď nevím, jestli mám uvádět kilometry podle motoru nebo podle tachometru (viz levý sloupec)

nákup méně používaného motoru   Původní motor už nevěděl, co nasávat dřív, jestli benzín nebo olej. Než se s tím rozebírat a těsnit, vychází levněji výměna celého motoru: kompletní motor G10A včetně vstřiku, rozdělovače, rozvodů, potenciometru a motorku šperrklapky, vodní pumpy, termostatu, lambdy a dalších čidel ze Swifta bouran......

výměna dvou letních gum   Dvě letní Uniroyal Rain Tyres měly dost (najeto asi 55 tis.km), tak jsem je nahradil Uniroyal Rain Expert, mám tedy teď stejný vzorek na obou nápravách.

výměna předních ramen   Čepy ramen měly dost, proto došlo na výměnu. Jeden nešel vyndat, tak se měnila obě ramena. Při té příležitosti vyčištěné sání a okruh EGR.

olej s filtrem   Už se nachýlilo 15 tisíc km, tak na výměnu došlo.

silentbloky předních ramen   Vyměněny silentbloky ramen přední nápravy.

dolití oleje a výměna pneu   přehodil jsem zase na zimní Semperit Supergrip, při té příležitosti dolil půldruha litru oleje.