Poradna - OtázkaNová otázka

Poradna  -  Autoservis

Bliká kontrolka v horní části tachometru

4 let, 8 měsíců

Mám auto tři dny. Dnes jsem absolvovala první jízdu k pumpě

Pršelo, stírala jsem, svítila jsem. Po dojetí jsem odstavila do garáže, zamkla a stále bliká a stále bliká

malá červená kontrolka nad číslem 100 na tachometru.

díky za radu

Model: Suzuki Splash

Manuály: 1x Manuály uživatelské, 1x Katalogy a prospekty


Odpověď 0

4 let, 8 měsíců
kato1973

Tak je vše v pořádku, je to kontrolka jakoby falešného autoalarmu


Komentáře (2)

Přidat komentář


  , 4 let, 8 měsíců

už to vím.. je to finta na zloděje..


  plukovník, 4 let, 7 měsíců

Že je to finta na zloděje, to se tak říká, ale i ten nejblbější zloděj by se tomu musel vychechtat.

Ve skutečnosti je to diagnostický výstup systému bezklíčového zamykání a imobilizéru, kdy lze pomocí frekvence a četnosti tohoto "bliknutí" diagnostikovat případnou poruchu systému.


Další otázky - Splash / Autoservis Vložit otázku

Spotreba Dobry den. Mam suzuki splash. Som druhy majitel. Najazdene 67 000. Vsetko servisovane nacas. Ale nedavno som zistil ze priemerna spotreba je 16-20 litrov. Neviem si to vysvetlit. Zobrazuje to poriadne vysoke cisla. A ked preradujem tak ukazuje aj 30,0. Neviete mi poradit co mam robit dalej? Nic nekl......

El. stahování oken předních dveří + rozebrání dveří Prosím o radu - zaseklo se mi el. stahování okna pravých předních dveří na Splashi (2008), zřejmě půjde o mechanickou závadu, neb se mi o neúplně otevřené sklo opřela osoba svou vahou a okno poskočilo dolů do dveří. Najdu někde návod, jak rozebrat vnitřní stranu dveří?

Kde je umístěn předřadný odpor ventilátoru topení? Suzuki Splash r. 2009. Nejdou rychlosti 1,2,3 na ventilátoru topení. Maximální rychlost je OK. Mám za to, že je vadný předřadný odpor, ale nemůžu ho najít. Děkuji za odpověď.

Výměna žárovky Jsem nový majitel tohoto vozidla(Suzuki Splash r.v.2011) a potřebuji poradit,jak vyměnit žárovku (H4) v pravém předním světle. Sundal jsem gumový kryt a jak dál, kam točit(směrem k pravému kolu nebo od) a točit jen se žárovkou nebo i z nasazenou" zástrčkou" (konektory)-zkoušel jsem to a žárovka nec......